жовтня 2019

Середа, 16 жовтня 2019

У Києві пройшов чемпіонат України з козацького двобою

У Києві пройшов чемпіонат України з козацького двобою11-14 жовтня 2019 року збірна команда Харківської області з козацького двобою у складі 120 спортсменів з різних клубів Слобожанщини взяла участь у Чемпіонаті України з козацького двобою, що відбувся у м. Київ в спортивному комплексі Київського Національно-педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Вівторок, 15 жовтня 2019

Харківський «Олімп» став чемпіоном з регбі-15

Харківський «Олімп» став чемпіоном з регбі-15Харківський регбійний клуб «Олімп» поповнив свою колекцію черговим трофеєм, достроково ставши чемпіоном з регбі-15. «Безумовно, проведені на цих вихідних ігри ми розглядали як підготовку до майбутнього матчу збірної України, який пройде в Харкові 26 жовтня. Але суперник або не міг, або просто не захотів нав'язувати нам боротьбу. У підсумку маємо такі величезні рахунки», - підкреслив головний тренер РК «Олімп» Валерій Кочанов.

Повідомлення про скликання засідання молодіжної ради

повідомлення про скликання засідання молодіжної ради22 жовтня 2019 року з 16:00 до 19:00 у приміщенні Karazin Student Hall, який знаходиться на території Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (м. Харків, вул. Отакара Яроша, 11) відбудеться засідання Молодіжної ради при Харківській обласній державній адміністрації.

Субота, 12 жовтня 2019

Збірна України у Харкові перемогла у відбірковому матчі Євро-2020

Збірна України у Харкові перемогла Литву у відборі до Євро-2020У шостому турі відбіркового турніру до Євро-2020 збірна України перемогла Литву з рахунком 2:0. Підопічні Андрія Шевченка повністю контролювали гру і не мали жодних проблем в поєдинку з литовцями. Лише в першому таймі українці завдали десять ударів по воротах суперника. Вже на стартових хвилинах Жуніор Мораєс ударом головою пробив вище воріт. У ще одному моменті Тарас Степаненко пробивав головою з метрів п`яти і не влучив у кут воріт.

Середа, 09 жовтня 2019

В Одесі відбувся Фінал Кубку України з УШУ

В Одесі відбувся Фінал Кубку України з УШУЗ 26 по 30 вересня в Одесі відбувся Фінал Кубку України з УШУ (таолу) серед спортсменів старше 14 років. Паралельно проводився Чемпіонат України з УШУ серед школярів. 7 золотих і 2 бронзових медалі взяли на цих змаганнях старші спортсмени і ще 2 золота і 4 бронзи на рахунку харківських школярів. 7 золотих і 2 бронзових медалі взяли на цих змаганнях.

Вівторок, 08 жовтня 2019

Владислав Грико виборов ліцензію на Олімпіаду-2020

Владислав Грико виборов ліцензію на Олімпіаду-2020Українська команда видала потужний виступ у кваліфікації на чемпіонат світу. Україна показала четвертий результат у командній кваліфікації на чемпіонаті світу. Вище української збірної фінішували лише Росія, Китай та Японія. Національну команду представляли - Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Петро Пахнюк, Владислав Грико, Євген Юденков.

Понеділок, 07 жовтня 2019

Відбулася Спартакіада області з легкої атлетики

5 жовтня 2019 року на стадіоні «Динамо» визначилися переможці та призери Спартакіада з легкої атлетики серед районів Харківської області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. Участь в змаганнях приймали 21 команда, а за їх підсумками переможцями та призерами стали:

Харківський тхеквондист став срібним призером чемпіонату Європи

Харківський тхеквондист став срібним призером чемпіонату ЄвропиЗ 4 по 6 жовтня 2019 року в іспанському Маріна д’Ор відбувся чемпіонат Європи з олімпійського тхеквондо (WT) серед юніорів, друге місце на якому посів харків’янин Денис Іващенко. Участь в змаганнях приймали спортсмени з 39 країн. За підсумками чемпіонату збірна України здобула 2 срібні нагороди та посіла 8 місце в медальному заліку. Одну з цих нагород здобув харків’янин Денис Іващенко.

Дзюдоїсти Харківщини стали призерами чемпіонату України

Дзюдоїсти Харківщини стали призерами чемпіонату України3 та 4 жовтня 2019 року в Києві відбувся чемпіонат України з дзюдо, на якому збірна Харківської області завоювала 1 срібну та 4 бронзові нагороди. Роберт Гасанагаєв здобув срібну медаль у вазі до 66кг. Він успішно провів п’ять поєдинків, а у фіналі поступився киянину Руслану Фальківському.

Субота, 05 жовтня 2019

Харківські спортсмени представлять Україну на міжнародних змаганнях з автомобільного спорту (картингу)

Харківські спортсмени представлять Україну на міжнародних змаганнях з автомобільного спорту (картингу)5 і 6 жовтня в Італії проходять міжнародні змагання з автомобільного спорту (картинг). У змаганнях беруть участь близько 350 пілотів в 4 класах картів з України, Англії, Італії, Німеччини, Китаю, Чехії, Франції, Швеції, Росії, США, Угорщини, Польщі, Чехії, Білорусії.