Понеділок, 03 лютого 2020

Харків приймав чемпіонат України зі стрільби з лука

З 25 по 31 січня 2020 року в приміщенні спорткомплексу «ХАІ» відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні, на якому харківські спортсмени завоювали сім нагород, в тому числі дві золоті. Участь в змаганнях приймали близька 250 лучників з 15 регіонів країни, які розіграли медалі в стрільбі з класичного та блочного лука серед дорослих та юніорів.

Юні фехтувальники завоювали медалі чемпіонату України

Юні фехтувальники завоювали медалі чемпіонату України18 та 19 січня 2020 року в Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів, на якому збірна Харківської області здобула 2 срібні та 2 бронзові медалі. Андрій Деркач завоював срібну медаль в особистих змаганнях серед юніорів. Він успішно дійшов до фіналу, вибивши також з подальшої боротьби у півфіналі з рахунком 15:11 ще одного харківського шпажиста Андрій Опанасенко, який, відповідно, посів третє місце.

Харківські важкоатлетки здобули «золото» та «срібло» в Римі

Dexa7З 27 по 31 січня 2020 року в столиці Італії проходить Кубок світу з важкої атлетики, на якому вже успішно виступили харків’янки Ірина Деха та Каміла Конотоп. Ірина Деха стала переможницею Кубка світу у ваговій категорії до 76кг. В сумі двоборства вона підняла вагу 236кг, та перевершила результат найближчої суперниці Патриції Штреніус зі Швеції, яка стала другою, на 2кг.