Четвер, 20 лютого 2020

"Об'єднані емоціями": Олімпіада-2020 отримала офіційний девіз

ОБЪЕДИНЕННЫЙ ЭМОЦИЯМИОлімпійські ігри 2020 року в Токіо, столиці Японії, пройдуть під девізом "Об'єднані емоціями". Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті Олімпіади.

Микита Нестеренко переміг на чемпіонаті України з метань

Микита Нестеренко переміг на чемпіонаті України з метаньЗ 14 по 16 лютого в місті Мукачево, Закарпатської області, відбувся зимовий чемпіонат України з довгих легкоатлетичних метань, на якому збірна Харківської області здобула чотири медалі. Чемпіоном України серед чоловіків в метанні диска став харків’янин Микита Нестеренко, який закинув диск вагою 2кг на 55.66м. Результат суперника з Сумської області Івана Повляшко, який посів друге місце, Микита перевершив на 4.02м.

Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Спортивна зима»

Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Спортивна зима»17-19 лютого 2020 року Всеукраїнським центром ФЗН «Спорт для всіх» та Міністерством молоді та спорту України в місті Києві, Пуща-Водиця на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» був проведений фінал Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Спортивна зима». У змаганнях прийняли участь команди з різних областей України.