Неділя, 01 березня 2020

Харківські велогонщики зібрали врожай медалей на чемпіонаті України

З 15 по 20 лютого 2020 року у Львові відбувся зимовий чемпіонат України з велоспорту на треку, на якому харків’яни завоювали 34 нагороди, в тому числі 17 золотих. Участь в змаганнях приймали трековики з усієї України, а також гості з Білорусії. Протягом тижня вони розіграли медалі в трьох вікових категоріях: дорослі, юніори та юнаки.

У Харкові майстри шорт-треку змагалися за путівки на чемпіонат світу

У Харкові майстри шорт-треку змагалися за путівки на чемпіонат світуЗ 19 по 21 лютого в спорткомплексі «Салтівський лід» відбувся дорослий чемпіонат України з шорт-треку, на якому харківські спортсмени завоювали 2 золоті, 7 срібних і 4 бронзові медалі. Марія Долгополова стала чемпіонкою на дистанції 500м серед жінок, а також разом з іншими харків’янками Тетяною Зарванською, Уляною Дубровою та Світланою Репецькою в жіночій естафеті на 3000м.

Сумоїсти Харківщини впевнено перемогли на чемпіонаті України

З 19 по 23 лютого 2020 року в місті Луцьк відбувся чемпіонат України з боротьби сумо, на якому збірна Харківської області завоювала 40 медалей та посіла перше загальнокомандне місце. Участь в змаганнях приймали 500 спортсменів з 17 регіонів країни, які боролися за медалі в трьох вікових категоріях: юніори (U21), молодь (U23) та дорослі. За підсумками чемпіонату на рахунку харків’ян 14 золотих, 11 срібних та 15 бронзових нагород.