Середа, 04 березня 2020

Харківські бадмінтоністки здобули «бронзу» в Словаччині

Харківські бадмінтоністки здобули «бронзу» в СловаччиніУ словацькому місті Тренчиніз 26 по 29 лютого 2020 року відбувся міжнародний турнір з бадмінтону рівня «FutureSeries», бронзову нагороду якого в жіночій парній категорії здобули Анастасія Прозорова та Валерія Рудакова.

Семен Новіков – найкращий спортсмен місяця в Україні

Семен Новіков – найкращий спортсмен місяця в УкраїніНаціональний олімпійський комітет України визнав харківського борця греко-римського стилю Семена Новікова найкращим спортсменом лютого 2020 року, а його наставника Юрія Тімченко найкращим тренером.

Легкоатлети завершили зимовий сезон медалями чемпіонату України

Легкоатлети завершили зимовий сезон медалями чемпіонату УкраїниЗ 29 лютого по 2 березня у Києві відбувся заключний національний старт сезону з легкої атлетики в приміщенні – чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства, на якому збірна Харківської області здобула п’ять медалей.