Вівторок, 17 березня 2020

Харківські боксери з перемогами повернулися з Литви

Харківські боксери з перемогами повернулися з ЛитвиТри золоті та одну срібну медаль здобули харків’яни на молодіжному боксерському турнірі, який з 9 по 13 березня відбувся в литовському Вільнюсі. В ваговій категорії до 49кг «золото» здобув Данило Дрижак, який у фіналі достроково переміг суперника з Литви.

Харків’янка здобула «золото» чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці

Харків’янка здобула «золото» чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжціЗ 10 по 14 березня 2020 року в Вінницівідбувся чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці, на якому збірна команда Харківської області завоювала три нагороди. Участь в змаганнях приймали понад 250 спортсменів з 14 областей країни. Успішно на чемпіонаті виступила харків’янка Софія Теплухіна, завоював три медалі. Вихованка тренера Марини Романової стала чемпіонкою України в першій вправіта здобула срібну медаль в другій вправі.