Середа, 18 березня 2020

Юний харків’янин переміг на чемпіонаті України з шахів

Юний харків’янин переміг на чемпіонаті України з шахівЗ 2 по 15 березня 2020 року в Чернівцях відбувся чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат у віковій категорії до 16 років, на якому харківські спортсмени вибороли одну золоту та дві бронзові нагороди. Дмитро Кушко став чемпіоном в швидкій грі. В дев’яти турах він набрав 8 очок. Стільки ж було і у киянина Юліана Мальованого, але за додатковими показниками харків’янин випередив суперника.

Харківські боксери з медалями повернулися з Київщини

Харківські боксери з медалями повернулися з КиївщиниЗ 9 по 14 березня 2020 року вмісті Біла Церква, Київської області відбувся міжнародний турнір з боксу серед молоді пам’яті льотчика-космонавта Павла Поповича, на якому харківські спортсмени здобули срібну та бронзову медалі. Участь в змаганнях приймали п’ять харків’ян. Двом з них вдалося стати призерами.