квітня 2020

Середа, 08 квітня 2020

Микола Буценко: «Зараз налаштований повністю на Олімпіаду, буквально живу нею»

Микола Буценко: «Зараз налаштований повністю на Олімпіаду, буквально живу нею»
Фото

В середині березня у Лондоні проходив Європейський олімпійський ліцензійний турнір з боксу, який, через поширення пандемії коронавірусу у Великобританії та світі, був раптово зупинений. Єдину поки що ліцензію на Олімпіаду-2020 з боксу для України зміг здобути харківський боксер, Заслужений майстер спорту України та призер чемпіонатів Європи і світу Микола Буценко.

Детальніше...

Вівторок, 07 квітня 2020

До відома!

uvagaНаціональний університет фізичного виховання і спорту України запрошує тренерів-викладачів для участі у курсах підвищення кваліфікації тренерів з видів спорту, що проводяться з 13 по 30 квітня 2020 року. Курси проходять у режимі on-line (дистанційно).

Детальніше...

Понеділок, 06 квітня 2020

6 квітня – Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

densportyСвято з’явилося в календарі в 2013 році з ініціативи учасників Генеральної асамблеї ООН і Міжнародного олімпійського комітету як зайвий доказ того, що спорт є універсальним засобом для зміцнення співпраці, солідарності, терпимості та популяризації здорового способу життя.

Детальніше...

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

карантинУ Кабінеті Міністрів України відповіли на найбільш поширені запитання українців щодо норм обмежувальних заходів, які були затверджені постановою №211.

Детальніше...

Неділя, 05 квітня 2020

Роз’яснення щодо оплати праці працівників підприємств і установ у сфері спорту

до відомаЗ метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на засіданні Уряду 11 березня 2020 року прийнято рішення (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 (зі змінами), згідно з якою встановлено з 12 березня по 24 квітня 2020 року на усій території України карантин, заборона, зокрема, проведення всіх масових (розважальних, спортивних) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб.

Детальніше...