Четвер, 04 червня 2020

Харківщина прийняла естафету «Олімпійського дня»

Харківщина прийняла естафету «Олімпійського дня»
Фото

На честь дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету, який світове спортивне суспільство визначатиме 23 червня, по всій Україні відбувається онлайн передача естафети «Олімпійського дня», за участю прославлених олімпійців країни.

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження!

den narodgennyaСьогодні, 4 червня, День народження святкує Заслужений майстер спорту України з синхронного плавання, чемпіонка світу та Європи Єлизавета Яхно.

Від щирого серця вітаємо іменинницю з цим прекрасним днем, та бажаємо олімпійського здоров'я, успішного досягнення всіх поставлених цілей та удачі у всьому!Нехай кожен день буде наповнений тільки позитивними емоціями, які допоможуть підкорювати нові вершини. Яскравих перемог, як в спорті, так і в особистому житті!

Детальніше...

До відома спортивної громадськості

do-vidoma-sportivnoji-gromadskostiПостановою Міністерства охорони здоров’я від 02 червня 2020 року № 33 внесено зміни до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26 травня 2020 року № 28, виклавши їх в новій редакції.

Детальніше...