Вівторок, 23 червня 2020

Вітаємо з Олімпійським днем!

Вітаємо з Олімпійським днем!Щорічно, починаючи с 1948 року, 23 червня в усьому світі відзначається Міжнародний Олімпійський день на честь відродження олімпійського руху в його сучасному вигляді.В цей день 23 червня 1894 був створений Міжнародний Олімпійський комітет, а ентузіаст відродження олімпійського руху барон П'єр де Кубертен в Парижі оголосив свою історичну доповідь перед міжнародним атлетичним конгресом, після того, як конгрес прийняв рішення про проведення в 1896 році в Греції першої Олімпіади.

Детальніше...

Вітаємо з Днем державної служби України!

Вітаємо з Днем державної служби України!Сьогодні, 23 червня, в Україні вшановують та вітають тих, хто обрав для себе важливу, клопітку та відповідальну працю на благо країни.

Шановні колеги-держслужбовці! Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, а ваші рідні та близькі пишаються тим, що ви працюєте на користь держави. Міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки, мудрих дій, нових звершень у роботі та заслуженої шани та вдячності людей!

З найкращими побажаннями керівництво та колектив Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

Детальніше...

Харківські спортсмени приймають участь у Всеукраїнській донорській акції

Харківські спортсмени приймають участь у Всеукраїнській донорській акції
Фото

В Харківському обласному центру крові провідні спортсмени та тренери долучилися до Всеукраїнської благодійної донорської акції «Перемога у нас в крові».

Детальніше...