П'ятниця, 26 червня 2020

Молодь Харківщини отримала нагороди

Молодь Харківщини отримала нагороди
Фото

26 червня 2020 року з нагоди Дня молоді, який визначатиметься в Україні цієї неділі, в Харківській облдержадміністрації відбувся урочистий прийом. Талановиту та активну молодь зі світом привітали заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Грицьков та перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

Детальніше...

Харків приймав Кубок України з альпінізму

Харків приймав Кубок України з альпінізму
Фото

20 та 21 червня 2020 року на харківському скеледромі «Вертикаль» відбувся Кубок України з техніки альпінізму пам'яті Ігоря Свергуна, участь в якому приймали спортсмени з чотирьох міст України. В перших в цьому році змаганнях з альпінізму взяли участь 35 спортсменів з Харкова, Києва, Одеси та міста Чугуєва, Харківської області. Через обмеження, пов'язаних з карантином, змагання проводилися без глядачів, але була організована пряма трансляція фіналів в соціальних мережах.

Детальніше...

«Металіст 1925» переміг в першому матчі року

«Металіст 1925» переміг в першому матчі року
Фото

24 червня на харківському стадіоні «Металіст» відбувся матч 20 туру чемпіонату України з футболу в Першій лізі, в якому господарі поля приймали запорізький «Металург». Чемпіонат в Першій лізі відновився після тривалої паузу через пандемію коронавірусу та карантин. Для харківського клубу це був взагалі перший матч в цьому році. Поєдинок відбувся без глядачів, але вболівальники могли слідкувати за грою на офіційному YouTube-каналі футбольного клубу «Металіст 1925».

Детальніше...