П'ятниця, 04 вересня 2020

У Львові пройшов чемпіонат України з велоспорту трек

velostortЗ 28 серпня по 2 вересня проходив Чемпіонат України з велоспорту трек у місті Львів. У програмі пройшли олімпійські номери, чоловічі та жіночі програми. У змаганнях взяли участь 19 команд,119 учасників, Харківську область представляли 13 спортсменів. У індивідуальній дисципліні гіт 500 метрів серед жінок бронзову медаль отримала харків'янка Білецька Алла. Серед чоловіків у тій же дисципліні 1000 метрів срібло отримав Денисенко Владислав, а Дудко Михайло-Ярослав бронзову медаль.

Детальніше...

У Харкові стартував чемпіонат України з боротьби

У Харкові стартував чемпіонат України з боротьби
Фото

3 вересня 2020 року в Палаці спорту «Локомотив» відбулися перші поєдинки чемпіонату України з вільної, жіночої та греко-римської боротьби серед кадетів. Участь в змаганнях приймають спортсмени 2003-2004 років народження з 23 областей та міста Києва.

Детальніше...

«Побачив? Прибери»

pobachuv-priberi19 вересня 2020 року Україна разом з мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Головна мета прибирання полягає в об'єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття. Індивідуальні очищення стартують вже сьогодні. Робіть фото на локаціях до і після прибирання, донесіть зібране до найближчого баку для сміття або пункту прийому вторинної сировини.

Детальніше...