П'ятниця, 18 вересня 2020

Харківські скелелази – переможці чемпіонату України

З 10 по 14 вересня 2020 року в Харкові відбувся чемпіонат України зі скелелазіння, за підсумками якого на рахунку харків’ян десять нагород, в тому числі дві золоті. Чемпіонат України пройшов у трьох видах та складався з двох етапів. Спочатку в Маріуполі відбувся чемпіонат України з виду швидкість, на якому, нагадаємо, харків’янин Богдан Ботнар завоював срібну медаль серед чоловіків. У Харкові були розіграні медалі у видах трудність та болдеринг.

Харківські дзюдоїсти відзначилися сріблом на домашньому чемпіонаті України

16 та 17 вересня у Харкові відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років, срібним призером якого став Гліб Луб'янко. Участь в змаганнях приймали 343 спортсмена з 23 областей та Києва. За підсумками змагань на рахунку збірної команди Харківської області була срібна медаль, яку в ваговій категорії до 73кг завоював Гліб Луб'янко. Він успішно дійшов до фіналу, де поступився Звіаду Звіадаурі з Дніпропетровської області.

Борці Харківщини здобули перемоги на чемпіонаті України

borba11 та 12 вересня 2020 року в Ужгороді відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих до 23-х років, на якому збірна Харківської області завоювала 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі. Чемпіоном України у ваговій категорії до 72кг став Андрій Кулик, перемігши у фіналі суперника з Вінницької області.