Середа, 07 жовтня 2020

Харківські кікбоксери ударно виступили в Черкасах

kikboksingЗ 1 по 4 жовтня 2020 року в Черкасах відбувся Кубок України серед дорослих та Всеукраїнський турнір пам’яті Павла Орла з кікбоксингу WAKO, на яких збірна Харківської області здобула 148 медалей, в тому числі 56 золотих. Участь в змаганнях приймали спортсмени з усіх областей країни. В Кубку України збірна Харківської області впевнено посіла перше загальнокомандне місце, завоював 15 золотих, 16 срібних та 11 бронзових нагород.

Юні харківські фехтувальники з медалями повернулися з Києва

fextovanieНа Всеукраїнському турнірі з фехтування на шпагах серед кадетів пам’яті майстра спорту Володимира Козицького, який минулими вихідними відбувся в столиці України, харків’яни завоювали срібну та дві бронзові нагороди.

Харківські ватерполісти – призери Кубку України

vodnoepoloСрібну та бронзову медалі здобули клуби Харківщини на національному Кубку, матчі якого пройшли з 2 по 4 жовтня в місті Кам'янське Дніпропетровської області. Збірна Харківської області у фіналі з рахунком 7:10 (3:1, 3:4, 1:3, 0:2) поступилася суперникам з львівського «Динамо», та посіла друге місце.