Четвер, 15 жовтня 2020

Харківські тхеквондисти визначили найсильніших

11 жовтня 2020 року в Харкові відбувся відкритий чемпіонат області з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮСШОР, ШВСМ, УФК та спортивних клубів. Участь в змаганнях прийняли близька 300 спортсменів з Харкова та області, а також гості з Полтави та Сум. Для тхеквондистів Харківщини ці змагання стали першим офіційним стартом в цьому році.

Харківські велогонщики здобули ще одну медаль юніорського Євро

velostortНа чемпіонаті Європи з велоспорту на треку серед юніорів велогонщики Харківщини поповнили медальну скарбничку України ще й «сріблом». В останній день змагань, 13 жовтня, друге місце в гіті на 500 метрів з місця з результатом 42.658 секунди, посіла Алла Білецька. Суперниці з Бельгії Мартіс Ванхов, яка стала чемпіонкою, харків’янка поступилася 0.350 сек.

Фехтувальники Харківщини стали призерами чемпіонату України

fextovanie10 та 11 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на шпагах серед дорослих, на якому харків’яни завоювали дві срібні та бронзову нагороди. В особистих змаганнях серед чоловіків в двох уколах від чемпіонського золота зупинився Роман Свічкар. У фіналі він поступився за рахунком 14:15 більш досвідченому Анатолію Герею з Ужгорода.