Понеділок, 08 лютого 2021

Харківські самбісти впевнено перемогли на домашньому чемпіонаті України

Харківські самбісти впевнено перемогли на домашньому чемпіонаті УкраїниЗ 5 по 7 лютого 2021 року в Харкові відбулися чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків і дівчат та чемпіонат України серед юніорів і юніорок, переможцями який в загальнокомандному заліку стали спортсмени Харківської області. Участь в змаганнях приймали понад 600 спортсменів до 18 та до 20 років з 22 регіонів України. Медалі були розіграні в спортивному та бойовому розділі. Харківщину представляли 114 спортсменів, які завоювали 10 золотих, 9 срібних та 17 бронзових нагород.

Харківські лижники відзначилися бронзовими медалями на чемпіонаті України

Харківські лижники відзначилися бронзовими медалями на чемпіонаті УкраїниУ селищі Яворів, Львівської області відбулися чемпіонат України з лижних гонок серед чоловіків та жінок, а також чемпіонат України серед юніорів, призерами яких стали спортсмени Харківщини. З 28 січня по 4 лютого відбувся чемпіонат серед дорослих. Харків’яни вибороли дві бронзові нагороди. На дистанції 30 км класичним стилем серед чоловіків третє місце посів Назар Стефурак.