Середа, 10 лютого 2021

У Золочеві відкрито меморіальну дошку видатному земляку

10 лютого селище Золочів з робочим візитом відвідав т.в.о. начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Сергій Христоєв, який зустрівся з керівництвом селища, відкрив меморіальну дошку Ю.І. Вороніну та взяв учать у відкритті турніру з футболу пам’яті на його честь.

Вітаємо з Днем народження!

dennarodgennyaСьогодні, 10 лютого, свій День народження Ігор Пащенко срібний та бронзовий призер ХІ літніх Паралімпійських ігор в Сіднеї, учасник ХІІ літніх Паралімпійських ігор в Афінах з легкої атлетики.

Від щирого серця вітаємо іменинника та бажаємо міцного здоров’я, щастя, добробуту, великих досягнень та успіху. Нехай життя завжди радує новими можливостями, яскравими подорожами та позитивними емоціями!

Юні легкоатлети Харківщини завоювали золоті медалі чемпіонату України

Юні легкоатлети Харківщини завоювали золоті медалі чемпіонату УкраїниЗ 6 по 8 лютого 2021 року в Сумах відбувся юнацький чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні, на якому збірна Харківської області виборола сім нагород. Участь в змаганнях приймали атлети до 18 років з 25 регіонів країни. Спортсмени Харківщини завоювали 3 золоті та 4 срібні медалі.