П'ятниця, 12 лютого 2021

Харківські борці – в числі кращий на Кубку України

Харківські борці – в числі кращий на Кубку України10 лютого в Черкасах завершився Кубок України з греко-римської боротьби серед чоловіків, присвячений 150-річчю з дня народження славетного українського богатиря Івана Піддубного, на якому збірна Харківської області здобула 2 золоті, 3 срібні та 1 бронзову медалі. Ярослав Фільчаков став переможцем в ваговій категорії до 82кг. Він успішно провів чотири схватки, в тому числі фінальну проти Гліба Скорофатова з Київської області.

Харківські велогонщики успішно стартували в новому сезоні

Харківські велогонщики успішно стартували в новому сезоніЗ 5 по 10 лютого у Львові відбувся зимовий Кубок України з велоспорту на треку, на якому харків’яни завоювали вісім нагород. На цих змаганнях Харківська область була представлена не найсильнішим складом, адже лідери команди в цей час проходять збори в Туреччині. Ти не менш навіть в неповному складі показала високі результати, завоював 4 срібні та 4 бронзові медалі.