Неділя, 14 лютого 2021

В Харкові відбувся чемпіонат України з шорт-треку

У Харкові відбувся чемпіонат України з шорт-треку

4 золоті, 6 срібних та 7 бронзових нагород здобули харків’яни на домашньому чемпіонаті України з шорт-треку, який з 10 по 12 лютого 2021 року відбувся на льодовому комплексі «Салтівський лід». Дворазовою чемпіонкою України стала Марія Долгополова, яка перемогла в змаганнях серед жінок на дистанціях 500м та 1500м. Також її на рахунку бронзові медалі на дистанції 1000м та в естафеті 3000м, де до складу команди також увійшли Світлана Репецька, Софія Хочін і Мирослава Селюкова.

Харківські фігуристи перемогли на міжнародному турнірі

З 11 по 13 лютого 2021 року в Одесі відбувся міжнародний рейтинговий турнір зі спортивних танців на льоду «LuMi Dance Trophy», на якому харків’яни завоювали золоту та срібну медалі. Участь в змаганнях приймали спортсмени з 10 країн світу, які розіграли медалі серед дорослих та юніорів. Харківський танцювальний дует Олександра Назарова та Максим Нікітін впевнено переміг серед дорослих. В сумі за ритмічний та довільний танець вихованці тренера Галини Чурілової отримали від суддів 191.95 балів.