березня 2021

Вівторок, 02 березня 2021

Харківські боксери завоювали бронзові нагороди на турнірі в Софії

Харківські боксери завоювали бронзові нагороди на турнірі в СофіїЗ 22-го по 27 лютого в столиці Болгарії відбувся Міжнародний турнір з боксу класу А «Странджа-2021», призерами якого стали Максим Коц та Юлія Циплакова. Турнір «Странджа» відбувся вже у 72-й раз та є найстарішими в Європі. Цього разу участь в ньому приймали спортсмени з понад 30 країн світу, в тому числі чоловіча та жіноча національні збірні України. Харківщину в складі збірної України представляли шість спортсменів, два з який стали призерами.

Понеділок, 01 березня 2021

Семен Новіков переміг на міжнародному турнірі з боротьби

Семен Новіков переміг на міжнародному турнірі з боротьбиЗ 26 по 28 лютого 2021 року в столичному Палаці Спорту відбувся XXIV Київський міжнародний турнір з боротьби, золоту медаль якого здобув харківський спортсмен. В боротьбі греко-римським стилем в ваговій категорії до 87кг Семен на шляху до «золота» достроково переміг суперника з Грузії, потім двох борців з Болгарії, а у фіналі 5:0 чемпіона світу грузина Лашу Гобадзе, та став чемпіоном Київського міжнародного турніру.

Боксер Рамазан Муслімов переміг на міжнародному турнірі в Кривому Розі

Боксер Рамазан Муслімов переміг на міжнародному турнірі в Кривому РозіВ Дніпропетровській області з 23 по 27 лютого відбувся міжнародний турнір з боксу пам'яті майстра спорту Олександра Асауленко, переможцем якого в ваговій категорії до 91 кг став харківський спортсмен. Участь в змаганнях приймали 105 спортсменів з України, Узбекистану, Казахстану, Молдови, Ізраїлю, Йорданії, Швейцарії та Сенегалу.