П'ятниця, 02 квітня 2021

Харків’яни – в числі кращих на чемпіонаті України з шашок

Харків’яни – в числі кращих на чемпіонаті України з шашокЗ 20 по 28 березня в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з шашок серед молоді та юнаків з шашок-100, на якому збірна Харківської області завоювала 8 золотих та 8 бронзових медалей. Протягом тижня змагань спортсмени зі всієї країни розіграли медалі в трьох вікових категоріях в класичній, швидкій та блискавичній грі.

Харківські футзалістки достроково стали чемпіонками України

Харківські футзалістки достроково стали чемпіонками УкраїниВ п’ятому турі чемпіонату України з футзалу серед жінок в Вищій лізі харківський клуб «ЗХО-Тесла» вдома розгромив з рахунком 9:1 суперниць з Донецької області «Багіра-ДЮСШ». Голи у виконанні Ксенії Бурлаченко, Христини Степаненко, Яни Дичко, Олени Коваленко, Олени Підгорної та дублі Анастасії Калягін і Юлії Костюк принесли Харківщині не тільки розгромну перемогу над суперницями, а й дострокову перемогу в чемпіонаті України.

Харківські легкоатлети завоювали медалі чемпіонату України з кросу

Харківські легкоатлети завоювали медалі чемпіонату України з кросу27 березня в місті Рівно відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу, на якому спортсмени Харківської області завоювали 1 срібну та 3 бронзові медалі. Участь в змаганнях приймали атлети з 22 регіонів країни, які розіграли медалі серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих.

Людмила Ляшенко перемогла на паралімпійському Кубку світу

Людмила Ляшенко перемогла на паралімпійському Кубку світуЗ 19 по 26 березня 2021 року в фінському Вуокатті проходив Кубок світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців, на якому харківські спортсмени завоювали 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медалі. Двічі перемогу в біатлоні серед спортсменок з порушеннями опорно-рухового апарату в класі стоячи святкувала Людмила Ляшенко, яка була першою на фініші в спринті та індивідуальній гонці.