Четвер, 01 липня 2021

16 спортсменів представлятимуть Харківщину на Олімпійських іграх в Токіо

16 спортсменів представлятимуть Харківщину на Олімпійських іграх  в ТокіоМіжнародна федерація тенісу оголосила повні списки учасників Олімпійського тенісного турніру в Токіо. Україну в одиночних та парних змаганнях представлятиме Харків’янка Еліна Світоліна. І хоч сьогодні вона, на жаль, поступилась на Уімблдоні, ми бажаємо їй вдалого виступу на Олімпіаді. Відтак менш ніж за місяць до початку ігор в Токіо список учасників від Харківщини виглядає так:

Юні легкоатлети здобули перемоги на чемпіонаті України

Юні легкоатлети здобули перемоги на чемпіонаті України29 та 30 червня 2021 року в Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, на якому збірна Харківської області завоювала десять нагород, в тому числі три золоті. Участь в змаганнях приймали 435 спортсменів до 20 років з 25 регіонів країни. Харківська область була представлена 22 атлетами, які вибороли 3 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі. Чемпіонами України стали:

Команда Alcor Avangard з Харкова взяла участь у змаганнях з естетичної гімнастики

Команда Alcor Avangard з Харкова взяла участь у змаганнях з естетичної гімнастикиЗ 23 по 28 червня 2021 року у м.Софія (Республіка Болгарія) пройшов І етап Кубку світу та І-й IFAGG чемпіонат з естетичної групової гімнастики. У приміщенні Палацу спорту “Арена Армієць” змагались 82 команди – це понад 550 учасниць різних вікових груп з 11 країн світу. Гімнастки України прийняли участь у всіх стартах.