Вівторок, 06 липня 2021

Юні легкоатлети Харківщини з медалями повернулися зі Львова

Юні легкоатлети Харківщини з медалями повернулися зі ЛьвоваЗ 3 по 5 липня у Львові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків, на якому збірна Харківської області завоювала сім нагород. Участь в змаганнях приймали спортсмени 2004 року народження та молодші з 25 регіонів країни. Харківська область була представляли 30 атлетів, які здобули 1 золоту, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

Харківський дзюдоїст став призером Кубку Європи

Харківський дзюдоїст став призером Кубку Європи3 та 4 липня 2021 року в чеському місті Тепліце відбувся Кубок Європи з дзюдо серед кадетів, бронзову медаль якого завоював Михайло Фік. Україну на цих змаганнях представляли 17 борців, які завоювали 2 срібні та 5 бронзових нагород. Одну з них в ваговій категорії до 60кг виборов харків’янин Михайло Фік.

Харківський борець завоював «срібло» чемпіонату Європи

Харківський борець завоював «срібло» чемпіонату ЄвропиЗ 28 червня по 4 липня в німецькому Дортмунді відбувся чемпіонат Європи з вільної, жіночої та греко-римської боротьби серед юніорів, призером якого став Михайло Вишнивецький. В боротьби греко-римським стилем у вазі до 130 кг харків’янин здолав суперників з Болгарії, Польщі та Греції, але у фіналі поступився турецькому борцю Мухаммету Хамзі Бакіру та посів друге місце.