П'ятниця, 09 липня 2021

Харківські гонщики – в лідерах чемпіонату України з картингу

В Полтаві на гоночній трасі «Лтава» відбувся п'ятий етап чемпіонату України з автомобільного спорту картинг, на якому спортсмени харківського клубу «Лідер» здобули золоту та бронзову медалі. Участь в змаганнях взяли найсильніші гонщики з усіх регіонів країни. В самому швидкісному міжнародному класі машин KZ-2 харків’яни завершили п'ятий етап впевненою перемогою. Абсолютно всі заїзди цього етапу, як і чотирьох попередніх, виграв гонщик команди «Лідер» Олександр Дерюга.

Юна харківська велогонщиця перемогла на чемпіонаті України

Юна харківська велогонщиця перемогла на чемпіонаті УкраїниЗ 4 по 6 липня 2021 року в Святогірську, Донецька область, відбувся юнацький чемпіонат України з велоспорту на шосе в олімпійських видах програми, золоту медаль якого здобула Софія Трубчанінова. Харків’янка фінішувала першою в груповій гонці на 64 км серед дівчат. Суперницю с Київської області та двох спортсменок з Миколаївської, які фінішували слідом, Трубчанінова випередила менше ніж на секунду.

Харківська велогонщиця перемогла на змаганнях в Угорщині

Харківська велогонщиця перемогла на змаганнях в УгорщиніВ угорському місті Залаегерсег 4 липня відбулася міжнародна рейтингова гонка з велоспорту маунтінбайк третьої категорії в олімпійській дисципліні крос-кантрі, золоту медаль якої здобула Марія Сухопалова. Сімнадцятирічна харків'янка фінішувала першою в змаганнях серед юніорок. Суперницю з Угорщини Анну Бокросс, яка посіла друге місце, Марія випередила на одну хвилину.

Каріна Снітко – бронзова призерка чемпіонату Європи

Каріна Снітко – бронзова призерка чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів, який з 6 по 11 липня відбувається в Римі, харківська спортсменка завоювала бронзову медаль в естафетному плавання. В змішаній естафеті 4х100м комплексним плаванням українці показали результат 3:54.03, який став новим національним рекордом.