Понеділок, 12 липня 2021

Харківський велогонщик завоював «бронзу» в Туреччині

Харківський велогонщик завоював «бронзу» в Туреччині8 та 9 липня в турецькому місті Кайсері відбулася міжнародна рейтингова гонка першої категорії з велоспорту на шосе серед юніорів «Kayseri Junior Race», призером якої став Валентин Кабашний. В підсумковому заліку за сумою прологу та групової гонки підопічний Андрія Дубініна посів третє місце з результатом 2:42:37. Суперника з Туреччини Ахмета Мара, який посів четверте місце, Валентин випередив на три секунди.

Юні плавці Харківщини завоювали медалі чемпіонату України

Юні плавці Харківщини завоювали медалі чемпіонату УкраїниЗ 6 по 8 липня в Броварах відбувся юнацький чемпіонат України з плавання, на якому збірна Харківської області здобула 3 срібні та бронзову медалі. Серед дівчат на дистанції 200 м комплексним плаванням срібною призеркою стала Аліна Бобровська. Показав на фініші результат 2:29.42, вона на 0.38 сек. відстала від Влади Трачук з Рівненської області, яка посіла перше місце.

Харківські боксери з медалями повертаються з чемпіонату Європи

З 1 по 11 липня 2021 року в столиці Грузії відбувся чемпіонат Європи з боксу серед юніорів та юніорок, на якому спортсмени Харківської області в складі збірної команди України завоювали 2 срібні та 2 бронзові нагороди. В ваговій категорії до 60кг серед юніорів срібним призером чемпіонату став Богдан Челдик. Він здолав суперників з Італії, Вірменії та Литви, але у фіналі поступився боксеру з Грузії.