Середа, 01 вересня 2021

У Харкові зустріли перших героїв Паралімпіади-2020

1 вересня додому з ХVI літніх Паралімпійських ігор повернулися фехтувальниці, які завоювали у Токіо три нагороди. На Південному вокзалі Євгенію Бреус, Наталю Мандрик та Олену Федоту зустріли рідні та близькі, а також почесна делегація на чолі з начальником Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Костянтином Ананченко. Костянтин Володимирович привітав спортсменок та їх тренерів з успіхом і побажав їм нових звершень та гучних перемог.

Паралімпіада в Токіо. Третє золото Крипака та бронза Бережної

paraolimpiychi1 вересня на ХVI літніх Паралімпійських іграх у Токіо харківські плавці поповнили медальну скриньку України двома нагородами. Вже третю золоту медаль цієї Паралімпіади здобув Максим Крипак. На цей раз він був першим на фініші дистанції 400м вільним стилем в класі S10 з результатом 3:59.62. Голландця Баса Теккена, який посів друге місце, харків’янин випередив на 2.40 сек. Бронзовим призером став Томас Галлахер з Австралії (4:03.91).