Четвер, 02 вересня 2021

Гонщики Харківщини лідирують на Кубку України з картингу

Третій етап національного Кубку з автоспорту картинг, який відбувся з 27 по 29 серпня в місті Кам'янське Дніпропетровської області, приніс спортсменам харківського клубу «Лідер» золоту та срібну медаль. В швидкісному міжнародному класі машин KZ-2 харків’яни розділили між собою перше та друге місце. Переможцем етапу став Владислав Путятін, а срібним призером Олександр Дерюга, який, нагадаємо, в цьому сезоні вже став чемпіоном України, виграв усі шість етапів.

Максим Крипак здобув четверте золото Паралімпіади

paraolimpiychi2 вересня на Паралімпійських іграх в Токіо харківський плавець фінішував першим на дистанції 100м на спині в класі S10. На фініші Максим показав результат 57.19 сек., який став новим світовим та паралімпійським рекордом на цій дистанції в класі S10. Варто зазначити, що попередні рекорди - 57.24 сек., також належать Крипаку. Їх він встановив на Паралімпіаді-2016.