П'ятниця, 03 вересня 2021

Бадмінтоністи з 29 країн приїдуть у Харків на найбільший міжнародний турнір в Україні

Бадмінтоністи з 29 країн приїдуть у Харків на найбільший міжнародний турнір в УкраїніБлизько 200 спортсменів з 29 країн приїдуть до Харкова щоб поборотися за медалі турніру Victor Ukraine International 2021 - наймасштабніших міжнародних змагань з бадмінтону в Україні. Victor Ukraine International пройде у Палаці Спорту «Локомотив» 7 — 10 вересня 2021 року. Відвідати змагання зможуть вболівальники з усієї України (з дотриманням усіх карантинних обмежень).

Максим Крипак здобув своє п’яте золото Паралімпіади в Токіо

paraolimpiychi3 вересня харківський плавець фінішував першим на дистанції 200м комплексним плаванням в класі SM10.
Цю дистанцію Максим подолав за 2:05.68 та встановив новий рекорд Паралімпійських ігор. Попередній рекорд 2:06.87 належав також українцю Денису Дуброву з Дніпропетровської області. Його він встановив на Іграх в Ріо-де-Жанейро.

Харківські велогонщики переможно виступили на чемпіонаті України

Харківські велогонщики переможно виступили на чемпіонаті УкраїниЗ 28 по 31 серпня в Києві відбувся чемпіонат України на відкритому треку в олімпійських видах програми серед еліти та юніорів, на якому збірна Харківської області завоювала 18 нагород, в тому числі 7 золотих. Участь в змаганнях приймали 120 спортсменів з 12 областей України, а за їх підсумками харківські велогонщики здобули в шести олімпійських дисциплінах 7 золотих, 8 срібних та 3 бронзові медалі.