Неділя, 05 вересня 2021

"Харківські Соколи" посідають друге місце на Кубку Авантажу

"Харківські Соколи" посідають друге місце на Кубку АвантажуПоступившись "Хіміку" в останній ігровий день, "Соколи" посіли друге місце на домашньому товариському турнірі.
Кубок Авантажу відправився в Южне.

«Золото» вирушає до Ізраїлю

voleybolСвій перший в історії чемпіонський трофей здобули Аніта Дейв і Софія Старіков. Феєрична триденна змагальна гонка 1-зіркового турніру Світового туру з волейболу пляжного, що тривала у Короповому, завершилася феєричним же фіналом. І хоча у ньому для визначення тріумфаторів знадобилося лише два сети - вони були сповнені шаленої видовищності та інтриги.

Зустрічаємо учасників та призерів Паралімпійських ігор-2020

paraolimpiychi05 вересня о 18 годині, біля басейну "Акварена" (вул. Клочківська, 43/47), відбудеться урочиста зустріч з харківськими спортсменами, переможцями та призерами, членами збірної команди України, які представляли нашу країни на Паралімпійських іграх, зокрема Максимом Кріпаком, який виборов 5 золотих та по одній срібній та бронзовій нагороді. Запрошуємо вболівальників та представників ЗМІ на зустріч бронзових призерок Олімпіади!