Понеділок, 06 вересня 2021

Юна харківська велогонщиця здобула медалі чемпіонату світу

З 1 по 5 вересня в Єгипті відбувся чемпіонат світу з велоспорту на треку серед юніорів, срібло та бронзу якого завоювала Алла Білецька. Срібну медаль вісімнадцятирічна харків’янка завоювала в індивідуальному спринті. В кваліфікації спринту - гіті на 200 метрів, Алла показала другий час з 24 спортсменок, подолавши дистанцію за 11.344 секунди, а потім успішно дійшла до фіналу, вибивши з подальшої боротьби суперниць з Аргентини, Німеччини та Казахстану.

Харківські спортсмени взяли участь в етапі Кубка Європи з сумо

symoЗ 03 по 05 вересня у м. Ерд (Угорщина) пройшов етап Кубка Європи з сумо. У змаганнях взяли участь команди з 11 країн. За підсумками змагань харківські спортсмени вибороли три бронзові медалі. Призерами стали:

Ірина Попова завоювала бронзу чемпіонату світу

Ірина Попова завоювала бронзу чемпіонату світу5 вересня на чемпіонаті світу з велоспорту маунтінбайк, який проходив в австрійському Граці, харків’янка здобула медаль в гонці елімінатор. В змаганнях серед жінок Ірина впевнено пробилася до фіналу, а в головному заїзді фінішувала третьою, випередив досвідчену німецьку спортсменку Маріон Фромбергер. Чемпіонкою світу в гонці елімінатор стала італійка Гая Тормена, а друге місце посіла Номі Гарньє з Франції.