Вівторок, 07 вересня 2021

Харків’янки успішно виступили на Кубку Європи з шорт-треку

Харків’янки успішно виступили на Кубку Європи з шорт-трекуЗ 3 по 5 вересня в словацькому місті Спішська Нова Весь відбувся перший етап Кубка Європи з шорт-треку серед юнаків та дівчат, на якому спортсменки Харківської області в загальному заліку посіли два перших та одне друге місце. В категорії Е серед дівчат переможницею цього етапу стала Єлизавета Соловйова, яка фінішувала першою на дистанціях 500м, 222м та 333м.

Кікбоксери Харьковщини з перемогою повернулися з Кубку України

З 2 по 5 вересня в місті Бахмут, Донецька область, відбувся Кубок України серед дорослих з кікбоксингу WAKO, перше загальнокомандне на якому завоювала збірна Харківської області. На рахунку харківських кікбоксерів було 18 золотих, 22 срібні та 15 бронзових медалей. Найбільшу кількість золотих нагород Харківщині принесли вихованці СК «Майстер» під керівництвом Олега Галищева.