П'ятниця, 10 вересня 2021

Харківський «Житлобуд-1» вийшов до групового раунду жіночої Ліги чемпіонів

В матчі відповіді, який 9 вересня відбувся на стадіоні «Металіст», харків’янки з рахунком 3:1 перемогли суперниць з кіпрського клубу «Аполлон». Перший матч у Лімасолі завершився перемогою 2:1 на користь харківського клубу. У Харкові закріпити свою перевагу «Житлобуду» вдалося вже до середини першого тайму. Спочатку на 15-ій хвилині точним ударом відзначилася Ольга Бойченко, а вже через п’ять хвилин рахунок подвоїла Ольга Овдійчук. Вона же 62-ій хвилині оформила дубль.

Боксери Харківщини переможно виступили на турнірі в Сербії

Боксери Харківщини переможно виступили на турнірі в СербіїЗ 1 по 6 вересня в Сербії відбувся міжнародний турнір з боксу «Golden glove», на якому харків’яни завоювали шість медалей, в тому числі чотири золоті. Участь в змаганнях приймали сім харківських спортсмена та майже усі вони повернулися додому з медалями, здобув на сербському ринзі 4 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі. Переможцями турніру стали: