Понеділок, 13 вересня 2021

Борці Харківщини переможно виступили на чемпіонаті України

Борці Харківщини переможно виступили на чемпіонаті України8 та 9 вересня в Житомирі відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років, на якому збірна Харківської області завоювала сім нагород. Участь в змаганнях приймали близько 160 спортсменів з 20 областей країни, а за їх підсумками борці Харківської області завоювали 4 золоті та 3 бронзові медалі.

Харківський плавець переміг на чемпіонаті України

Харківський плавець переміг на чемпіонаті УкраїниЗ 9 по 12 вересня в Бердянську відбувся чемпіонат України з плавання на відкритій воді, дві золотих медалі якого завоював Ігор Червинський. В змаганнях серед чоловіків дистанцію в 10 км харків’янин проплив за 2:03:09.92 та більше ніж на дві хвилини випередив Олександра Олексишина з Київської області, який посів друге місце.

Харківські боксери перемогли на чемпіонаті України

boksЗ 7 по 11 вересня в Одесі відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків, на якому збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце. Участь в змаганнях приймали близька 200 спортсменів з усіх регіонів країни, які розіграли медалі в 13 вагових категоріях. В трьох з них перемогли харків’яни. Загалом боксери Харківщини завоювали в Одесі 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі. Чемпіонами України стали: