Середа, 01 грудня 2021

Харківські волейболісти успішно виступили в столиці Вірменії

Харківські волейболісти  успішно виступили в столиці ВірменіїЗ 22 по 28 листопада в місті Єреван відбувся чемпіонат Східно-Європейської волейбольної асоціації у віковій категорії 18 років, бронзовим призером якого стала збірна України. В складі збірної України під керівництвом харківського тренера Володимира Романцова за медалі боролися і четверо харків'ян - Михайло Саїдов, Микола Куц, Ігор Щавинський та Микита Шаповалов.

Таеквондисти Харківщини з медалями повернулися з чемпіонату Європи

З 23 по28 листопада в Іспанії відбувся чемпіонат Європи з таеквон-до ІТF, на якому харківські спортсмени в складі збірної команди України завоювали 1 золоту, 1 срібну та три бронзові медалі. Чемпіонкою Європи серед жінок у ваговій категорії до 75кг стала Єлизавета Копернак. Срібну медаль серед юніорів в ваговій категорії до 50кг завоював Павло Тапдигов.

Борці Харківщини успішно виступили на домашньому турнірі

26 та 27 листопада в Харкові відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу Мурада Караєва, на якому харків’яни завоювали вісім нагород. Четвертий за рахунком турнір зібрав близька 100 спортсменів віком до 23 років з п’яти країн, а за його підсумками господарі килимів - харківські борці завоювали 3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.