грудня 2021

Четвер, 30 грудня 2021

Харківські спортсмені вдало виступили на чемпіонаті світу з Французського боксу

Харківські спортсмені вдало виступили на чемпіонаті світу з Французського боксу18 грудня у місті Алес (Франція) пройшли фінальні змагання чемпіонату світу з Французського боксу Сават. За результатами змагань харківський спортсмен Микита Радіонов у ваговій категорії до 75 кг посів 2 місце (тренер Кохановський Ю.С.). Окрім того, Антон Черніков у ваговій категорії до 80 кг також посів 2 місце (тренер Константинов Д.В.).

Харківські футзалістки – володарки Кубка України

Харківські футзалістки – володарки Кубка України29 грудня в Черкасах відбувся фінал Кубку України з футзалу серед жінок, в якому «Збірна Харківської області – Тесла» з рахунком 6:0 перемогла київську команду «Будстар-НПУ». Проведення матчу спочатку планувалося у Харкові, але команда з Києва подала протест, та гру перенесли на нейтральний майданчик. Тим не менш, це не допомогло киянкам. Збірна Харківської області на протязі всього матчу мали ігрову перевагу над суперницями, яку втілили в вагому перемогу.

Середа, 29 грудня 2021

Харків’янка перемогла на Кубку України з шорт-треку

Харків’янка перемогла на Кубку України з шорт-трекуЗ 22 по 24 грудня в Харкові відбувся Кубок України з шорт-треку, на якому збірна Харківської області завоювали 1 золоту, 6 срібних та 7 бронзових медалей. Єдину золоту медаль Харківщині принесла Світлана Репецька, яка стала переможницею на дистанції 1000м серед жінок. Крім того на рахунку Світлани були срібні медалі на дистанції 1500м та в естафеті 3000м серед жінок, де до складу харківської команди також увійшли Марія Долгополова, Мирослава Селюкова та Вікторія Червенко.

Харків’яни переможно виступили на чемпіонаті Європи з комбат самозахисту

Харків’яни переможно виступили на чемпіонаті Європи з комбат самозахистуВ Угорщині відбувся чемпіонаті Європи з комбат самозахисту ІСО, на якому спортсмени Харківської області завоювали 38 нагород, в тому числі 12 золотих. Участь в змаганнях приймали 1100 спортсменів з 17 країн. В складі збірної України Харківську область представляли 17 бійців. Серед дорослих вони посіли 5 перших, 7 других та 6 третіх місць.

Вівторок, 28 грудня 2021

Кращі спортсмени та тренери року отримали нагороди

Кращі спортсмени та тренери року отримали нагороди27 грудня у Харкові відбулася церемонія нагородження за підсумками року «Спортивне сузір’я 2021». Участь в спортивному святі прийняли кращі спортсмени та тренери Харківської області, спортивні діячі, депутати та спортивні журналісти. Під час урочистої церемонії спортивну громадськість області привітали народний депутат України Марія Мезенцева, заступник голови  облради Богдан Мальований та радник голови облради Євгеній Грицьков, а також нагородили тренерів високими державними нагородами.

Четвер, 23 грудня 2021

Харківська бадмінтоністка завоювала срібло в Італії

Харківська бадмінтоністка завоювала срібло в ІталіїЗ 16 по 19 грудня в італійському Мілані відбувся міжнародний турнір за бадмінтону «Italian International 2021», друге місце на якому в жіночій одиночній категорії посіла Поліна Бугрова. На шляху до фіналу харків’янка перемогла з рахунком 21:15, 21:18 суперницю з Єгипту та бадмінтоністку з Туреччини 21:17, 21:14. У чвертьфіналі Поліна здолала суперницю з Болгарії 23:21, 24:26, 21:15, а потім представницю Угорщини 21:16, 21:18.

Юрій Анікєєв здобув «срібло» чемпіонату світу з шашок

Юрій Анікєєв здобув «срібло» чемпіонату світу з шашокХарківський гросмейстер посів друге місце в швидкій грі на чемпіонаті світу з шашок-100, який відбувся в Польщі. Медалі чемпіонату були розіграні в швидкій (рапід) та блискавичній (бліц) грі. В дев’яти турах рапіду харків’янин набрав 13 очок. Стільки ж було і у росіянина Олександра Шварцмана, але за додатковими показниками українець обійшов суперника та посів друге місце. Чемпіоном в швидкій грі став росіянин Олександр Гетьманський.

Середа, 22 грудня 2021

У Харкові відбувся традиційний передноворічний турнір з тхеквондо

18 та 19 грудня харківський Палац спорту «Локомотив» приймав чемпіонат України серед олімпійських вагових категорій з тхеквондо ВТФ, а також ХХІІ рейтинговий Всеукраїнський турнір «Діти України», на яких спортсмени Харківщини здобули 88 медалей, в тому числі 20 золотих.

Вівторок, 21 грудня 2021

Юні самбісти Харківщини здобули золото чемпіонату Європи

Юні самбісти Харківщини здобули золото чемпіонату Європи18 та 19 грудня на Кіпрі відбувся чемпіонат Європи з самбо серед кадетів, на якому харківські борці завоювали п’ять нагород, в тому числі три золоті. Участь в змаганнях приймали понад 150 самбістів до 16 років з 18 країн Європи, а за його підсумками збірна України завоювала 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзову медаль. З них 3 золоті та 2 срібні були на рахунку харків’ян. Чемпіонами Європи стали:

Понеділок, 20 грудня 2021

Спортсмени Харківщини перемогли на чемпіонаті України з синхронного плавання

Спортсмени Харківщини перемогли на чемпіонаті України з синхронного плаванняЗ 16 по 18 грудня в харківському басейні «Локомотив» відбувся командний чемпіонат України з синхронного плавання, на якому господарі акваторії, харківські спортсмени, завоювали 17 нагород. У Харкові стартував новий сезон вітчизняного синхронного плавання.