січня 2022

Понеділок, 31 січня 2022

Юні ватерполісти Харківщини перемогли на домашньому турнірі

З 26 по 28 січня у Харкові в басейні НТУ «ХПІ»» відбувся юнацький турнір із водного поло, присвячений пам'яті ЗТУ Давида Смагаринського. Участь в змаганнях приймали чотири команди, які представляли Харківську, Київську, Львівську та Дніпропетровську області, в яких грали спортсмени 2008 року народження та молодші.

Харків приймав чемпіонат України з шорт-треку

Харків приймав чемпіонат України з шорт-трекуЗ 26 по 28 січня у льодовому комплексі «Салтівський лід» відбувся чемпіонат України з шорт-треку серед юніорів, на якому збірна Харківської області завоювала 5 золотих, 3 срібні та 4 бронзові медалі.
Найбільшу кількість золотих медалей Харківщині приніс Данило Бергін, який переміг на дистанціях 1500м та 1000м. За підсумками переможцями та призерами чемпіонату України стали:

Ілля Тогобицький – чемпіон України з боксу

Ілля Тогобицький – чемпіон України з боксуЗ 24 по 30 січня у Тернополі відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, на якому збірна Харківської області завоювала три медалі, в тому числі золоту. Участь в змаганнях приймали близька 200 спортсменів та спортсменок з усієї країни, а за їх підсумками харківські боксери завоювали 1 золоту та 2 бронзові медалі.

П'ятниця, 28 січня 2022

Легкоатлети Харківщини повернулися додому з медалями чемпіонату України

Легкоатлети Харківщини повернулися додому з медалями чемпіонату УкраїниУ Сумах відбувся юніорський чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні, на якому збірна Харківської області завоювала 1 золоту, 5 срібних та 2 бронзові нагороди. Чемпіонкою України стала Анастасія Матузна. Вона перемогла в п’ятиборстві, набрав 3720 очок. Результат найближчої суперниці Анастасії Прокопенко з Житомирської області харківська легкоатлетка перевершила майже на 600 очок.

Вівторок, 25 січня 2022

Мухаммед Алієв та Данило Картавий – чемпіони України з вільної боротьби

Мухаммед Алієв та Данило Картавий – чемпіони України з вільної боротьби22 та 23 січня в Києві відбувся чемпіонат України з вільної боротьби, на якому збірна Харківської області завоювала 2 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі. Мухаммед Алієв став чемпіоном України в ваговій категорії до 86кг, здолавши чотирьох суперників, в тому числі у фіналі Хасана Закарієва з Одеси. Ще одну золоту медаль Харківщині приніс Данило Картавий. В ваговій категорії до 125кг він переміг чотирьох суперників, в тому числі у фіналі Юрія Ідзінського зі Львова.

Михайло Вишнивецький – чемпіон України з греко-римської боротьби U23

20 та 21 січня в Запоріжжі відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років, на якому харків’яни завоювали п’ять нагород. Участь в змаганнях приймали 157 борців з 16 регіонів країни, а за їх підсумками збірна Харківської області, спортсмени якої здобули 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові медалі, посіла третє загальнокомандне місце, поступившись лише командам Києва та Київської області.

Юна харківська лучниця перемогла на чемпіонаті України

З 21 по 23 січня в харківській Школі вищої спортивної майстерності відбувся чемпіонат України в приміщенні зі стрільби з блочного лука серед дорослих та юніорів, на якому збірна Харківської області завоювала 2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі. Змагання зібрали близька 100 учасників з десяти областей України та Києва, які розіграли медалі в особистих та командних змаганнях.

Людмила Ляшенко – триразова чемпіонка світу

Харківська біатлоністка та лижниця Людмила Ляшенко завоювала три золотих, одну срібну та три бронзових медалі паралімпійського чемпіонату світу з зимових видів спорту, який завершився в норвезькому Ліллехаммері. В останній день чемпіонату, 23 січня, Людмила виборола золоту медаль в лижній естафеті разом з львів'янином Павлом Балем та Тарасом Радем з Тернополя.

Субота, 22 січня 2022

Харківщина буде представлена в лижних гонках на Олімпіаді в Пекіні

Харківщина буде представлена в лижних гонках на Олімпіаді в ПекініХарків’янин Руслан Перехода виборов олімпійську ліцензію, та боротиметься за медалі XXIV зимових Олімпійських ігор. Національний олімпійський комітет оприлюднив список спортсменів, які представлятимуть Україну на зимовій Олімпіаді-2022. Серед них чотири харків’ян, які боротимуться за медалі в лижних гонках, фігурному катанні та шорт-треку.

П'ятниця, 21 січня 2022

Харківська легкоатлетка здобула срібну медаль міжнародного турніру

Харківська легкоатлетка здобула срібну медаль міжнародного турніруЛілія Клінцова стала призеркою міжнародного турніру зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка», який відбувся у Львові. Участь в змаганнях приймали легкоатлети з різних областей України, а також гості з Литви, Узбекистану, Австрії та Хорватії.