лютого 2023

Вівторок, 28 лютого 2023

Керівництво області відзначило чемпіонку світу з боксу

Керівництво області відзначило чемпіонку світу з боксу
Фото

28 лютого відбулася урочиста зустріч начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, народного депутата України Павла Якименко та начальника Управління у справах молоді та спорту Костянтина Ананченко з чемпіонкою світу з боксу серед молоді Веронікою Накотою.

Детальніше...

Понеділок, 27 лютого 2023

Харківські плавці взяли участь у чемпіонаті України з плавання

Харківські плавці взяли участь у чемпіонаті України з плаванняЗ 21 по 25 лютого у м. Бровари пройшов зимовий чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів участь у якому взяли 1433 спортсменів з 16 регіонів України. За результатами змагань харківські спортсмени вибороли 4 золоті, 10 сбібних та 7 бронзових нагород. Так, на дистанції 400 вільним стилем Бобровська Аліна (СДЮСШОР «Спартак») посіла 2 місце серед юніорів та 3 місце серед молоді. На дистанції 100 брасом:

Детальніше...

П'ятниця, 17 лютого 2023

Марта Фєдіна найкраща спортсменка Європи

Марта ФєдінаХарків’янка Марта Фєдіна стала найкращою спортсменкою Європи із синхронного плавання у 2022 році. «Україна отримала деякі позитивні новини у ці смутні часи завдяки артистичному плаванню чудової Марти Фєдіної. Марту експерти назвали героїнею літа, з двома чемпіонськими титулами та шістьма золотими медалями Європи», – прокоментували нагороду українки в Європейській лізі плавання (LEN).

Детальніше...

Четвер, 02 лютого 2023

Харків’янин Вячеслав Путятін переміг на міжнародних змаганнях з автомобільного спорту

Харків’янин Вячеслав Путятін переміг на міжнародних змаганнях з автомобільного спорту
Фото

Змагання з автомобільного спорту (картинг) – «27-й Зимовий Кубок» виграв харківський спортсмен Вячеслав Путятін, який виступав у складі команди спортивно-технічного клубу «Лідер». Змагання пройшли з 19 по 22 січня у м. Лонатао (Італія) у яких взяли участь 172 гонщики із 41 країни.

Детальніше...