Середа, 01 травня 2024

Харківські велогонщики успішно стартували у новому сезоні з велоспорту

Харківські велогонщики успішно стартували у новому сезоні з велоспорту ВМХ, здобув шість нагород на чемпіонаті України у багатоденній гонці, який з 24 по 28 квітня відбувся в Чернівецькій області. Боротьбу за нагороди вели близька ста учасників з Чернівецької, Харківської, Донецької областей та Києва.

Олександр Дерюга посів третє місце на першому етапі чемпіонату України з автомобільного спорту

Олександр Дерюга посів третє місце на першому етапі чемпіонату України з автомобільного спортуХарків’янин Олександр Дерюга посів третє місце на першому етапі чемпіонату України з автомобільного спорту картинг, який з 26 по 28 квітня відбувся у Києві. Участь в змаганнях приймали 12 команд зі всієї країни. Харківщину традиційно представляли гонщики спортивно-технічного клубу «Лідер».