червня 2024

Четвер, 13 червня 2024

Харківські спортсменки стали бронзовими призерками міжнародного турніру з бадмінтону

Харківські спортсменки Раія Альмалалха та Софія Лаврова стали бронзовими призерками міжнародного турніру з бадмінтону "Lithuanian International 2024", який з 6 по 9 червня відбувся у литовському Паневежисі.

Харків'яни вибороли медалі чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування

Харків'яни вибороли медалі чемпіонату Європи зі спортивного орієнтуванняХарків'яни вибороли медалі чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування серед спортсменів з порушеннями слуху, який з 6 по 11 червня відбувся у Латвії. В змаганнях взяли участь дефлімпійці з 13 країн Європи. В складі національної дефлімпійської збірної України успішно виступили спортсмени Харківської області, здобувши 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Вівторок, 11 червня 2024

Юрій Анікєєв здобув золоту медаль чемпіонату Європи з шашок

Юрій Анікєєв здобув золоту медаль чемпіонату Європи з шашокХарків'янин Юрій Анікєєв здобув золоту та бронзову медаль чемпіонату Європи з шашок-100, який з 2 по 9 червня відбувся в Італії. Харківський гросмейстер переміг у рапіді, набрав 13 очок. У суперників з Ізраїлю та Нідерландів, які посіли друге та третє місце, було по 12 очок.

Олександр Дерюга посів друге місце на чемпіонаті України з автомобільного спорту

Олександр Дерюга посів друге місце на чемпіонаті України з автомобільного спортуХарківський гонщик Олександр Дерюга посів друге місце на другому етапі чемпіонату України з автомобільного спорту картинг, який 8 та 9 червня відбувся у Полтаві. Харківщину на змаганнях представляв спортивно-технічний клуб "Лідер". В найшвидшому класі змагань KZ-2 друге місце за підсумками усіх заїздів виборов Олександр Дерюга. Першим місцем він поступився киянину Дмитру Муравшику.

Понеділок, 10 червня 2024

Харків'яни здобули 6 золотих медалей на чемпіонаті України з веслувального слалому

Харків'яни здобули 6 золотих медалей на чемпіонаті України з веслувального слаломуХарків'яни здобули 6 золотих, 5 срібних та 5 бронзових нагород на чемпіонаті України з веслувального слалому серед юнаків та дівчат 2010-2011, 2012-2013 років народження та молодше, який відбувся в селі Сокілець Вінницької області. Найбільшу кількість золотих медалей Харківщині принесла Поліна Скічко (2012 та молодші, категорія К1-Ж). Вона посіла перші місця в слалом-1, слалом-2 та у швидкісних перегонах. Крім того на її рахунку «срібло» у слалом-спринт. Також переможцями і призерами чемпіонату стали:

У Києві відбувся чемпіонат України з фрі файту

7 та 8 червня у Києві відбувся чемпіонат України з фрі файту в розділі сабмішен. Представники харківсткого клубу "Military MMA Team" Артур Короп став срібним призером чемпіонату у ваговій категорії до 74 кг, а Віталій Мотрунич - бронзовим у ваговій категорії до 84 кг.

Четвер, 06 червня 2024

У Тернополі відбувся чемпіонат України з боротьби самбо

У Тернополі відбувся чемпіонат України з боротьби самбоЗ 3 по 5 червня в Тернополі відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед підлітків, на якому збірна Харківської області здобула дев'ять медалей. У змаганнях взяли участь 300 спортсменів 12-14 років з 19 регіонів країни, а за їх підсумками юні самбісти Харківщини вибороли 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові нагороди. Чемпіонами України стали:

Середа, 05 червня 2024

Андрій Опанасенко здобув бронзову медаль чемпіонату Європи з фехтування

Харків'янин Андрій Опанасенко здобув бронзову медаль молодіжного чемпіонату Європи U23 з фехтування, який з 1 по 4 червня відбувся у Туреччині. В чоловічих командних змаганнях з фехтування на шпазі Андрій Опанасенко разом з іншими партнерами по збірній України Нікітою Кошманом, Михайлом Краснюком та Максимом Перчуком в чвертьфіналі перемогли італійців з рахунком 45:36, але в поєдинку з вихід у фінал в один укол поступилися французам 44:45.

Харківські гімнастки здобули медалі на чемпіонаті України з естетичної групової гімнастики

Харківські гімнастки здобули медалі на чемпіонаті України з естетичної групової гімнастикиХарківські гімнастки здобули золоту, срібну та бронзову медалі на чемпіонаті України (коротка програма) з естетичної групової гімнастики. Від Харківської області приймали участь команди у різних вікових категоріях. У віковій категорії 10-12 років перше місце посіла команда "Avangard Ebergy", до складу якої увійшли Киянська Мішель, Кондратенко Ксенія, Ткач Катерина, Черепанова Софія, Фоменко Марія, Бондар Варвара та Харківська Варвара.

У Чернівцях відбувся чемпіонат України з боксу

У Чернівцях відбувся чемпіонат України з боксуЗ 26 травня по 3 червня в Чернівцях відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат, на якому збірна Харківської області здобула 6 золотих та 1 срібну медалі. Чемпіонами України стали: