Харківські легкоатлети завоювали золоті медалі на юнацькому чемпіонаті України

Харківські легкоатлети завоювали золоті медалі на юнацькому чемпіонаті України27 та 28 лютого в Києві відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2006-2007 років народження, на якому збірна Харківської області посіла друге загальнокомандне місце. Участь в змаганнях приймали атлети до 16 років з 24 регіонів країни. За підсумками чемпіонату на рахунку спортсменів Харківської області були 6 золотих, 3 срібні та 1 бронзова медаль.
Чемпіонами України стали:

Харківська велогонщиця стала призеркою міжнародних змагань

Харківська велогонщиця стала призеркою міжнародних змагань27 та 28 лютого в турецькій Аланії відбулися дві рейтингові міжнародні велогонки по МТБ в олімпійській дисципліні крос-кантрі, срібну та бронзову медаль яких в змаганнях серед юніорів завоювала Марія Сухопалова. В гонці першої категорії «Velo Alanya MTB Cup», яка відбулася 27 лютого, Марія фінішувала третьою, пропустив уперед суперниць з Чехії.

Харківські боксери завоювали бронзові нагороди на турнірі в Софії

Харківські боксери завоювали бронзові нагороди на турнірі в СофіїЗ 22-го по 27 лютого в столиці Болгарії відбувся Міжнародний турнір з боксу класу А «Странджа-2021», призерами якого стали Максим Коц та Юлія Циплакова. Турнір «Странджа» відбувся вже у 72-й раз та є найстарішими в Європі. Цього разу участь в ньому приймали спортсмени з понад 30 країн світу, в тому числі чоловіча та жіноча національні збірні України. Харківщину в складі збірної України представляли шість спортсменів, два з який стали призерами.

Семен Новіков переміг на міжнародному турнірі з боротьби

Семен Новіков переміг на міжнародному турнірі з боротьбиЗ 26 по 28 лютого 2021 року в столичному Палаці Спорту відбувся XXIV Київський міжнародний турнір з боротьби, золоту медаль якого здобув харківський спортсмен. В боротьбі греко-римським стилем в ваговій категорії до 87кг Семен на шляху до «золота» достроково переміг суперника з Грузії, потім двох борців з Болгарії, а у фіналі 5:0 чемпіона світу грузина Лашу Гобадзе, та став чемпіоном Київського міжнародного турніру.

Боксер Рамазан Муслімов переміг на міжнародному турнірі в Кривому Розі

Боксер Рамазан Муслімов переміг на міжнародному турнірі в Кривому РозіВ Дніпропетровській області з 23 по 27 лютого відбувся міжнародний турнір з боксу пам'яті майстра спорту Олександра Асауленко, переможцем якого в ваговій категорії до 91 кг став харківський спортсмен. Участь в змаганнях приймали 105 спортсменів з України, Узбекистану, Казахстану, Молдови, Ізраїлю, Йорданії, Швейцарії та Сенегалу.

Юні харків’яни переможно виступили на домашньому чемпіонаті України з шорт-треку

Юні харків’яни переможно виступили на домашньому чемпіонаті України з шорт-трекуЗ 24 по 26 лютого 2021 року в Харкові відбувся чемпіонат України з шорт-реку серед юніорів та юніорок, на якому збірна Харківської області здобула 18 медалей, в тому числі 8 золотих. Участь в змаганнях приймали спортсмени з Харківської і Сумської області, а також Києва. За підсумками чемпіонату харківські спортсмени вибороли більшу частину нагород та перемогли майже на усіх дистанціях.

Вітаємо з Днем народження!

dennarodgennyaСьогодні, 26 лютого, свій День народження святкує срібна призерка ХХІІ літніх Дефлімпійських ігор в місті Софія, бронзова призерка чемпіонату світу 2011 року з баскетболу Ольга Кальченко.

Від щирого серця вітаємо іменинницю та бажаємо міцного здоров’я, щастя та невичерпаної енергії. Нехай життя, мов яскрава мозаїка, завжди складається зі світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен день дарує удачу та прекрасний настрій.

Харків’яни перемогли на чемпіонаті України з кунг-фу

Харків’яни перемогли на чемпіонаті України з кунг-фу20 та 21 лютого 2021 року в Києві відбувся чемпіонат України з кунг-фу, на якому збірна команда Харківської області завоювала 18 нагород, в тому числі 5 золотих. Харківщину на чемпіонаті представляли спортсмени клубів «Майстер» (тренер Олега Галіщев) та «Перемога» (тренер Андрій Севрюков). За підсумками чемпіонату вони вибороли 5 золотих, 8 срібних та 5 бронзових нагород.

Харківські боксери здобули п’ять нагород на чемпіонаті України

Харківські боксери здобули п’ять нагород на чемпіонаті УкраїниСпортсмени Харківщини здобули п’ять нагород на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який відбувся в місті Чернівці. Чемпіоном України в ваговій категорії до 75кг став харківський боксер Богдан Толмачов. На шляху до золотої медалі він впевнено переміг чотирьох суперників, одного з них здолав достроково, а інших, в тому числі у фіналі Івана Папакіна з Київської області, з рахунком 5:0.

Олександра Назарова та Максим Нікітін – п’ятиразові чемпіони України з фігурного катання

23 та 24 лютого в Києві відбувся чемпіонат України з фігурного катання, на якому харківські спортсмени здобули золоту, срібну та бронзову медалі. В танцях на льоду не було рівних харківському дуету Олександрі Назаровій та Максиму Нікітіну. Вже після ритмічного танцю учні Галини Чурілової захопили лідерство, а у довільному довели свою перевагу. В підсумку в сумі за два танці вони отримали від суддів 201.42 балів та вп’яте в своїй спортивній кар’єрі стали чемпіонами України серед дорослих.