У Києві пройшов Кубок України з кікбоксингу

У Києві пройшов Кубок України з кікбоксингуЗ 7 по 11 листопада 2019 року у місті Києві відбулись змагання на Кубок України з кікбоксингу W.Р.КА. серед дорослих. У змаганнях взяли участь 21 регіон України загальної кількістю 256 спортсменів. Збірна команда Харківської області була представлена 28 вихованцями відомих харківських спортивних шкіл: КЗ «КДЮСШ «ХТЗ», КЗ «КДЮСШ №13», ДЮСШ «ХТФІ», КЗ «КДЮСШ №5», Вовчанська ДЮСШ.

Всесвітній конкурс Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

Всесвітній конкурс  Diamond Challenge for High School EntrepreneursЗа підтримки Міністерства молоді та спорту України, Благодійний фонд «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» вже вчетверте організовує в Україні національний відбір Всесвітнього конкурсу для школярів-старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs, заснованого в Університеті Штату Делавер, США.

Харківські плавці виловили золоті нагороди Кубка України

Харківські плавці виловили золоті нагороди Кубка УкраїниЗ 7 по 9 листопада 2019 року в місті Бровари, Київської області, відбувся Кубок України з плавання у 50-метровому басейні,на якому збірна команда Харківської області завоювала 15 медалей, в тому числі 5 золотих. Участь в змаганнях приймали 294 спортсмена з 19 областей країни, а також гості з Білорусії. За підсумками Кубку на рахунку харків’ян 5 золотих, 7 срібних та 3 бронзові нагороди.

Вихованки харківської школи бадмінтону Аміна Лисенко та Євгенія Кантемир здобули «золото» у Словаччині

Вихованки харківської школи бадмінтону Аміна Лисенко та Євгенія Кантемир здобули «золото» у СловаччиніМіжнародний турнір відбувся з 8 по 10 листопада у місті Тренчин. Змагання проходили в трьох вікових групах U-15, U-17 та U-19. Харків’яни успішно виступили в категорії U-15. У жіночій парній категорії Аміна Лисенко та Євгенія Кантемир перемогли з рахунком 21:13, 21:18 суперниць з Чехії, потім 21:8, 21:14 - спортсменок з Угорщини, після чого не залишили шансів ще одному чеському дуету 21:6, 21:9 , а у фіналі з рахунком 21:12, 12:21, 21:13 здолали і третю чеську пару.

Антон Коробов переміг на престижному шаховому турнірі

asdХарківський гросмейстер виграв змагання з рапіду на етапі «Grand Chess Tour» - турнірі «Superbet Rapid & Blitz», який 9 та 10 листопада проходив у столиці Румунії. У змаганнях взяла участь практично вся світова еліта шахів. У «швидких» шахах кращим серед кращих став харків'янин Антон Коробов. При цьому він став єдиним учасником, який не програв жодної партії. У дев'яти турах він набрав 12 очок з 18 можливих - тричі переміг та шість партій звів внічию.

Харків'яни Євген Батюк та Василь Сорокін емпіонат Європи з таїландського боксу

Харків'яни Євген Батюк та Василь Сорокін емпіонат Європи з таїландського боксуЗ 04 листопада по 10 листопада 2019 року у Мінську пройшов чемпіонат Європи з таїландського боксу Муей-Тай. Збірна України посіла третє командне місце. У складі збірної команди України було три харківські спортсмени, які стали призерами чемпіонату Європи.

Бадмінтоністи Харківщини впевнено перемогли на чемпіонаті України

Бадмінтоністи Харківщини впевнено перемогли на чемпіонаті УкраїниЗ 4 по 7 листопада в місті Дніпрі відбувся чемпіонат України з бадмінтону, на якому збірна Харківської області завоювали 11 медалей. За підсумками чемпіонату, участь в якому приймали 125 найсильніших бадмінтоністів країни, харків'яни здобули4 золоті, 1 срібну та 6 бронзових медалей. В чоловічій одиночній категорії третій рік поспіль не має рівних харків’янину Артему Почтарьову. На цей раз у фіналі він обіграв Кирила Леонова з Дніпра з рахунком 21:15, 21:11.

«Легіон ХІІІ» - восьмиразовий володар Кубка України з регбіліг

«Легіон ХІІІ» - восьмиразовий володар Кубка України з регбілігХарківський регбійний клуб впевнено переміг в національному Кубку, фінальні матчі якого відбулися у Києві. На груповому етапі харків’яни впевнено здолали усіх суперників, та вийшли з першого місця. З рахунком 26:0 вони розгромиликоманду з міста Рівне та 44:6 – тернопільську команду РК «Терен».

Юна харків’янка завоювала «срібло» на чемпіонаті світу з шашок

Юна харків’янка завоювала «срібло» на чемпіонаті світу з шашокЗ 27 жовтня по 3 листопада 2019 року в турецькому Ізмірі відбувся молодіжний чемпіонат світу з шашок-100, друге місце на якому посіла Катерина Мусієнко.

Харківський гросмейстер став срібним призером чемпіонату Європи з шахів

Харківський гросмейстер став срібним призером чемпіонату Європи з шахівЧоловіча збірна України з шахів до складу якої увійшов Олександр Моісеєнко посіла друге місце на командному чемпіонаті Європи, який 2 листопада завершився в грузинському Батумі.