Харківщина приймає Чемпіонат Європи з регбі-7 серед жінок

Харківщина приймає Чемпіонат Європи з регбі-7 серед жінок20 липня матчі відвідав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. Він зазначив, що Європейська федерація регбі вперше надала Україні право приймати чемпіонат Європи з регбі-7 (жінки) Grand Prix Series.

Харківські синхроністки здобули шість медалей на чемпіонаті світу

Харківські синхроністки здобули шість медалей на чемпіонаті світу20 липня 2019 року, в останній день змагань з синхронного плавання на чемпіонаті світу з водних видів спорту, збірна України посіла третє місце в комбінованій програмі. Судді оцінили виступ української команди, до складу якої увійшли виключно харківські спортсменки Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Катерина Резнік, Марина та Владислава Алексіїви, Яна Нарежна, Олександра Коваленко, Аліна Шинкаренко, Валерія Апрелєва і Вероніка Гришко, на 94.5333 бали.

Четверта бронза харківських синхроністок

Четверта бронза харківських синхроністок19 липня 2019 року на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить в Кореї, відбувся фінал змагань з синхронного плавання в довільній програмі груп. Третє місце посіла збірна України.

Харківські синхроністки здобули четверту медаль чемпіонату світу

Харківські синхроністки здобули четверту медаль чемпіонату світу18 липня 2019 року на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить в корейському Кванджу, харків’янки Марта Федіна та Анастасія Савчук в змаганнях з синхронного плавання посіли третє місце в довільній програмі дуетів.

Харків’янки здобули медалі етапу Кубка світу з фехтування на візках

Харків’янки здобули медалі етапу Кубка світу з фехтування на візкахЗ 11 по 15 липня в польській Варшаві відбувся етап Кубка світу з фехтування серед спортсмені з порушенням опорно-рухового апарату, на якому представники Харківської області завоювали чотири нагороди.

Велогонщики Харківщини успішно виступили на чемпіонаті України

Велогонщики Харківщини успішно виступили на чемпіонаті УкраїниВ Чернівцях відбувся чемпіонат України з велоспорту маунтінбайк в марафоні та другий етап чемпіонату України в гонці елімінатор, на яких харківські спортсмени завоювали 3 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі.

Спортсменів Харківщини відзначено державними нагородами

Видатним спортсменам та тренерам призначено президентські стипендіїВідзнаки отримали призери II Європейських ігор, що відбулись у Мінську. Відповідний Указ №522/2019 підписав Президент України Володимир Зеленський. Державні нагороди «за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у м. Мінськ (Республіка Білорусь), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України» отримали:

Харківські синхроністки здобули третю медаль на чемпіонаті світу

Харківські синхроністки здобули третю медаль на чемпіонаті світу16 липня 2019 року на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який в ці дні проходить в корейському Кванджу збірна України з синхронного плавання завоювала бронзову нагороду в технічній програмі груп.

Харківські синхроністки – чемпіонки світу

Харківські синхроністки – чемпіонки світу15 липня на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що проходить в Південній Кореї, збірна України з синхронного плавання, яка складається з харків’янок, здобула золоту медаль в «хайлайті».

Харківські борці здобули медалі чемпіонату України

Харківські борці здобули медалі чемпіонату УкраїниЗ 9 по 12 липня 2019 року в Івано-Франківську відбулися чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та чемпіонат України серед жінок до 23 років з вільної боротьби, на яких харків’яни завоювали срібну та дві бронзові нагороди.