В Одесі відбувся чемпіонат України з французького боксу Сават

В Одесі відбувся чемпіонат України з французького боксу СаватЗ 19 по 22 квітня в Одесі відбувся чемпіонат України з французького боксу Сават. Збірна Харківської області була представлена; КДЮСШ 6, ск Владібор, ск Атлант, ск ХАІ, ск Тайфун - Балаклія, Обласний Дюсш Колос і складалася з 34 спортсменів всіх вікових груп: дорослі, юніори, кадети, юноші. У загальнокомандному заліку Харківяни посіли 2 місце , поступившись одеситам, третє місце у представників Запорізької області.

Харківські тхеквондисти – переможці чемпіонатів України

З 18 по 22 квітня у Харкові відбулися чемпіонати України з тхеквондо ВТФ в усіх вікових категоріях, абсолютними переможцями яких стали харківські спортсмени.

Юні самбісти Харківщини перемогли на Кубку України

Юні самбісти Харківщини перемогли на Кубку України21 та 22 квітня в місті Бахмут, Донецької області, відбувся Кубок України з боротьби самбо серед кадетів, на якому перше загальнокомандне місце посіли харків’яни. Участь в змаганнях приймали 180 юних самбістів з 12 регіонів країни. Спортсмени Харківської області вибороли 4 золоті та 4 срібні нагороди. Переможцями Кубку стали:

Анна Ушеніна – бронзова призерка чемпіонату Європи

Анна Ушеніна – бронзова призерка чемпіонату ЄвропиЗ 8 по 19 квітня 2018 року в Словаччині відбувся особистий чемпіонат Європи серед жінок, бронзову нагороду якого здобула харківський гросмейстер. Участь в змагання приймали 144 спортсменки з 30 країн Європи. України представляли 11 шахісток, в тому числі і харків’янка Анна Ушеніна, яка виборола бронзову медаль.

У Одесі пройшли чемпіонати України з армспорту

У Одесі пройшли чемпіонати України з армспортуЗ 12 по 15 квітня у м. Одесі пройшли чемпіонати України з армспорту серед юнаків та юніорів. Близько 400 спортсменів з 22 регіонів України прийняли участь у даних змаганнях. Харківські спортсмени у особистому заліку завоювали 18 медалей (2 золоті, 7 срібних, 9 бронзових) та одинадцятий рік поспіль в змаганнях серед юніорів команда Харківської області зайняла перше загальнокомандне місце.

До відома!

До відома!Наказом Міністерства молоді та спорту України від 07.03.2018 №1033, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 березня 2018 р. за №367/31819 внесені зміни до наказу Міністерства молоді та спорту України від 26.06.2014 №2094 «Про затвердження Нормативів обладнання та інвентарю, що рекомендуються для оснащення спортивних споруд, на яких здійснюється підготовка національних збірних команд», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 липня 2014 року за №831/25608.

ІІ етап Всеукраїнських змагань з міні-футболу «FOOTBALL FOR KIDS» відбувся у Харкові

20 квітня на футбольних полях ЦПК ім. Горького відбувся ІІ етап Всеукраїнських змагань з міні футболу «FOOTBALL FOR KIDS», який проходив під спільним керівництвом Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, Управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Харківській області та Харківською обласною федерацією футболу.

Харківські боксери здобули медалі міжнародного турніру

Харківські боксери здобули медалі міжнародного турніруЗ 10 по 14 квітня 2018 року в Херсоні відбувся міжнародний турнір з боксу пам'яті майстра спорту СРСР Миколи Маннера, призерами якого стали Максим Коц та Яніс Куриленко. Участь в змаганнях приймали боксери з України, Білорусії, Молдови, Казахстану, Узбекистану, Азербайджану, Ізраїлю та Індонезії.

Юні велогонщики здобули нагороди чемпіонату України

Юні велогонщики здобули нагороди чемпіонату УкраїниЗ 12 по 14 квітня 2018 року в місті Кропивницький відбувся перший етап чемпіонату України з велоспорту на шосе в парній гонці на час і критеріум серед юнаків та молодших юнаків. Участь в змаганнях приймали участь понад 200 спортсменів з різних куточків країни, а за їх підсумками велогонщики Харківської області вибороли 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

Харківська тенісистка здобула трофей в Тунісі

Харківська тенісистка здобула трофей в ТунісіЗ 9 по 15 квітня в Тунісі відбувся міжнародний тенісний турнір ITF «NanaTrophy», перемогу на якому в парному розряді здобула Марина Чернишова. Харків’янка грала в дуеті з австралійкою Сіон Мендес. На шляху до фіналу вони успішно пройшли три раунди, а в головному матчі за трофей з рахунком 7:6, 6:4 здолали росіянку АмінуАншба та представницю Італії АнастасіюГримальську.