Юні бадмінтоністи здобули 10 медалей чемпіонату України

Юні бадмінтоністи здобули 10 медалей чемпіонату УкраїниЗ 5 по 8 вересня у Вінниці відбувся чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 1998 року народження, на якому харківські спортсмени завоювали 3 золоті, 4 срібні та 3 бронзові нагороди. Участь в змаганнях приймали 58 спортсменів з Вінницької, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської та Харківської області.

В жіночій одиночній категорії медальний подіум був повністю харківським. Марина Ільїнська завоювала перше місце, перемігши у фіналі свою землячку Валерію Рудакову з рахунком 21:4, 21:10. В свою чергу Анастасія Прозорова здобула бронзову медаль, перемігши 21:16, 21:14 в матчі за третє місце ще одну харків’янку Дар’ю Галіцину.

В жіночій парній категорії харків'янки також посіли усі призові місця. Єлизавета Крячко разом з Євгенією Паксютовой з Дніпра завоювали золоті медалі, перемігши у фіналі з рахунком 21:14, 21:12 Марину Ільїнську та Дар'ю Галіцину. Бронзові медалі вибороли Анастасія Прозорова та Валерія Рудакова, перемігши в матчі за третє місце 21:12, 21:20 суперниць з Миколаївської області.

В чоловічих категоріях успішно виступив харків’янин Олександр Шмундяк. В одиночній категорії він посів друге місце, поступившись у фіналі з рахунком 16:21, 13:21 Данилу Боснюку з Дніпропетровської області. Срібло Олександр виборов і в парній категорії. Разом з харків’янином Владиславом Стеріним в поєдинку за золото він поступився 21:22, 21:16, 17:21 суперникам з Миколаївської області.

Ще дві медалі харківські бадмінтоністи здобули в змішаній парній категорії. Марина Ільїнська в парі з Данилом Боснюком з Дніпра у фіналі з рахунком 21:6, 21:10 розгромили суперників з Миколаївської області, а в бронзовому фіналі харків’яни Михайло Махновський та Анастасія Прозорова перемогли іншу харківську пару Івана Мединського та Валерію Рудакову з рахунком 21:17, 19:21, 21:17.