У Харкові відбувся передноворічний обласний турнір з кікбоксингу W.Р.К.А.

У Харкові відбувся передноворічний обласний турнір з кікбоксингу W.Р.К.А.
Фото

21 грудня 2014 року відбувся традиційний передноворічний обласний турнір з кікбоксингу W.Р.К.А. У приміщенні зала боксу ГОНГ КДЮСШ «ХТЗ» зібрались 12 збірних команд міста Харкова та області за кількістю 114 спортсменів. Змагання відбулися у всіх вікових групах: діти (2005-2007 р.н), юнаки (2002-2004 р.н.), старші юнаки (1999-2001 р.н.), юніори (1997 -1998 р.н.) та дорослі (96 р.н. та ст.) у розділах татамі-стилів: лайт-контакт, семі-контакт та семі-боксинг.

У категорії «діти» кращими були визнані: Даниленко Ярослав у в/кат. до 25кг, Тихонов Андрій у в/кат. до 30кг («Українська федерація Ушу з Чугуївського р-ну, тр. Чернявський К.О.), Богословський Владислав у в/кат. до 20кг, Шелестов Владислав у в/кат. до 25кг, Каменев Данило у в/кат. до 35кг (КДЮСШ №13, тр. МСУМК Пашкова О.Ю.), Скрипник Дмитро у в/кат. до 30кг (г.Балаклія, тр. МСУ Василенко І.В.), 

Кращими у категорії «юнаків» були: Должиков Ігор у в/кат. до 35кг (КДЮСШ №6, тр. ЗТУ Володченко О.А.), Філоненко Іван у в/кат. до 45кг (ДЮСШ «ХФТІ», тр. МСУМК Жерновникова Т.).

У категорії «старші юнаки» найкращі результати показали: Панченко Олег у в/кат. до 35кг, Митильов Олег у в/кат. до 40кг (ДЮСШ «ХЗТД», тр. МСУ Ноздрачов Д.В.), Ткаченко Геннадій у в/кат. до 50кг (КДЮСШ «ХТЗ», тр. ЗТУ Володченко О.А.), Ібадов Ельдар у в/кат. до 55кг (КДЮСШ «ХТЗ» тр. МСУ Копилов М.М.).
У категорії «дорослі» були відмічені: Ейвазов Шаміль у в./кат. до 70кг (КДЮСШ «ХТЗ», тр. ЗТУ Володченко О.А.), Пасюга Олексій у в/кат. до 75кг (МК КДЮСШ, тр. Ожерельєв С.С.).

На урочистому відкриттю змагань учасників привітали заступник директора Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА Христоєв Сергій Вікторович та президент Харківської обласної Федерації «Український Союз Кікбоксингу» депутат обласної ради Александрович Юрій Костянтинович.

Результати даних будуть враховані при формуванні збірної команди Харківської області до участі у чемпіонатах України на наступний 2015 рік.