Ігор Жданов привітав харківських лижників з перемогою

Ігор Жданов привітав харківських лижників з перемогою15 січня 2015 року Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов взяв участь у відкритті другої черги Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в с. Яворів Турківського району Львівщини.

Участь у заході також взяли президент Національного комітету спорту інвалідів України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, губернатор Львівської області Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, члени національних паралімпійських та дефлімпійських збірних команд України з лижних гонок та біатлону, спортсмени-паралімпійці з інших видів спорту, головні тренери та фахівці національних олімпійських, паралімпійських та дефлімпійських збірних команд України з зимових видів спорту, люди з інвалідністю, що проходять реабілітацію засобами фізичної культури і спорту, громадські активісти.

У рамках візиту на Львівщину Міністр взяв участь у церемонії нагородження переможців і призерів чемпіонату України з лижних гонок. Золоту медаль з рук Міністра отримала переможниця чемпіонату України з лижних гонок Катерина Сердюк, срібну медаль отримав Руслан Перехода. Зазначимо, що Катерина Сердюк та Руслан Перехода вихованці Комунального закладу «Український східний центр Олімпійської підготовки із зимових видів спорту» Харківської області.