Харківські спортсмени встановили новий рекорд України

Харківські спортсмени встановили новий рекорд України
Фото

9 вересня 2017 року в харківському Центральному парку культури і відпочинку імені Горького відбувся спортивний ярмарок, на якому був встановлений новий рекорд України - «Наймасовіша демонстрація елементів з тхеквондо».

Ярмарок спорту, який був приурочений до Дня фізичної культури України, зібрав 60 спортивних федерацій та 25 спортивних організацій, які ознайомили харків’ян і гостей міста зі своїми видами спорту.

Під час урочистої церемонії відкриття зі святом усіх присутніх привітали відомі харківські спортсмени, а також спортивне керівництво Харкова та області.

У рамках ярмарку був також встановлений новий рекорд України - «Наймасовіша демонстрація елементів з тхеквондо». Участь у встановлені рекорду прийняли 2001 спортсмен Харківської обласної федерації тхеквондо ITF. Встановлений рекорд зафіксувала керівник Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова, та вручила сертифікати першому віце-меру Харкова Ігорю Терехову і начальнику Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Віталію Кириленко.

Під час ярмарку в парку також відбулися різноманітні змагання, а також показові виступи спортсменів.