Харківська легкоатлетка виборола бронзову медаль у Франції

Харківська легкоатлетка виборола бронзову медаль у Франції9 вересня 2017 року у французькому місті Анже відбулися міжнародні командні змагання «Deca Nation», на який третє місце в бігу на дистанції 200м посіла Аліна Калістратова.

Участь в традиційних змаганнях цього року приймали сім збірних. Українські легкоатлети здобули у Франції 1 золоту та 5 бронзових нагород. Одну з них виборола харків’янка Аліна Калістратова. З результатом 24.35 секунди вона фінішувала третьою на дистанції 200м серед жінок. Від першого місця, яке було за американкою Кортні Около, Аліну відділили 0.96 сек. Срібну нагороду на цій дистанції виборола легкоатлетка з Польщі Анна Келбасинська (23.68 сек.).

В загальному заліку збірна України посіла на «Deca Nation-2017» шосте місце. Перше було за збірною США, друге завоювали французи, а третє було за польськими легкоатлетами.