Харківські боксери завоювали медалі Кубка України

Харківські боксери завоювали медалі Кубка УкраїниЗ 4 по 10 вересня 2017 року в Маріуполі в рамках турніру «49-й меморіал Макара Мазая» відбувся Кубок України з боксу серед чоловіків, на якому харківські спортсмени здобули срібло та дві бронзи.

Участь в змаганнях приймали понад 100 спортсменів з 21 області, а за їх підсумками срібним призером у ваговій категорії до 64кг став харківський боксер Яніс Куриленко. Він успішно дійшов до фіналу, але в двобої за золото Кубка поступився роздільним рішенням суддів 1:4 супернику з Рівненської області Юрію Шепелюку.

В цій же ваговій категорії бронзовим призером став харків’янин Ярослав Харциз. Ще одну бронзову медаль харківські боксери завоювали у вазі до 91кг. Її володарем став Іван Демченко.