Юні тхеквондисти здобули врожай медалей на Всеукраїнському Гран-Прі

Юні тхеквондисти здобули врожай медалей на Всеукраїнському Гран-Прі
Фото

9 вересня 2017 року в харківській Школі вищої спортивної майстерності відбувся третій етап Всеукраїнського Гран-Прі з тхеквондо ВТФ «Атака», на якому спортсмени Харківщини завоювали 99 медалей, в тому числі 29 золотих.

Змагання зібрали понад 400 спортсменів з 10 регіонів України, які розіграли медалі в п’яти вікових категоріях: юніори (спортсмени 2000-2002 років народження), кадети (2005-2003 роки народження), юнаки (2007-2006), молодші юнаки (2008-2009) та діти (2010-2011).

За традицією успішно на домашньому турнірі проявили себе вихованці харківської КДЮСШ №2, перемігши в командному заліку. На їхньому рахунку було 15 золотих, 15 срібних та 19 бронзових нагород. В свою чергу тренер цієї КДЮСШ Андрій Долгополов був визнаний кращим тренером турніру. Його учні здобули 9 золотих, 4 срібні та 5 бронзових медалей.

Друге місце в медальному заліку посіли представники київської КДЮСШ «Школа спорту (12 золотих, 4 срібні та 20 бронзових нагород), а замкнули трійку кращих тхеквондисти харківської КДЮСШ №8, результат яких був 8 золотих, 9 срібних і 4 бронзові медалі.

Загалом же зусиллями віх шкіл та клубів юні тхеквондисти Харківської області вибороли на цьому турнірі 99 нагород – 29 золотих, 35 срібних та 35 бронзових. За підсумками змагань були також визначені кращі спортсмени та спортсменки даного етапу Гран-Прі в кожній віковій групі. П’ять спеціальних кубків дісталися харківським тхеквондистам:

- Анастасія Харченко (переможниця в ваговій категорії до 63 кг) та Василь Котяш (переможець у ваговій категорії до 55кг) стали кращими в серед юніорів.

- Віра Процвітаєва (переможниця в ваговій категорії до 51кг) – серед кадеток.

- Герман Юр'єв (переможець у ваговій категорії до 30кг) та Дар’я Костеневич (переможниця у ваговій категорії до 33кг) стали кращими серед юнаків та дівчат.

Дані змагання стали також одним з етапів підготовки кадетської та юніорської збірних команд України до чемпіонатів Європи, які, відповідно, в жовтні та листопаді цього року відбудуться в Угорщині та на Кіпрі. В свою чергу для юнаків та молодших юнаків цей етап Гран-Прі став гарною підготовкою до юнацького чемпіонату України, який 13 та 14 жовтня відбудеться у Харкові.

«Традиційно турнір пройшов на високому рівні, та з кожним разом ми його будемо покращувати. Успішний чи ні такий формат, будемо розуміти по закінченню останнього етапу, але та кількість учасників, які приїхали сьогодні, вже говорить сама за себе. Спортсмени з задоволенням їдуть к нам. Попереду у нас фінальний етап Гран-Прі, який збере найкращих, та ми визначимо не просто переможців фіналу, а й підведемо підсумок за усі етапи. Я вважаю, що це буде дуже цікаво і видовищно», - зазначив організатор Гран-Прі «Атака», головний тренер збірної України з тхеквондо ВТФ Андрій Литвиненко.

Фінальний етап Всеукраїнського Гран-Прі «Атака» відбудеться у Харкові наприкінці грудня.