Харківські біатлоністи переможно завершили 2017 рік

Харківські біатлоністи переможно завершили 2017 рікНапередодні нового року з 25 по 29 грудня в селищі Яворів, Львівської області, відбувся чемпіонат України з біатлону серед різних вікових категорій, на якому спортсмени Харківської області завоювали чотири золоті медалі.

В змаганнях серед старших дівчат двічі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани підіймалася харків’янка Любов Кип’яченкова. Вона перемогла в індивідуальній гонці на 10км з результатом 32:20.7. Найближчу суперницю Дарину Чалик з Чернігівської області Любов випередила майже на три хвилини.

Також Кип’яченкова перемогла в мас-старті з результатом 26:33.3. Другою знову була Дарина Чалик, яка відстала від харківської біатлоністки на 17.4 сек.

Ще дві золоті нагороди в медальну скриньку Харківської області поклав Степан Кінаш. Він з результатом 35:05.0 виграв індивідуальну гонку в змаганнях серед молодших юнаків. В цій же категорії в кроці від медалі зупинився ще один харківський біатлоніст Євген Завада, який посів четверте місце.

Також Степан Кінаш разом з харків’янкою Русланою Ткаченко перемогли в одиночній змішаній естафеті серед молодших юнаків та дівчат. Їх результат був 38:04.5. Суперники з Тернопільської області, які посіли друге місце, відстали від Степана та Руслани на 31.9 сек. Третіми в естафеті були представники Львівської області.