Юні ватерполісти Харківщини успішно виступили на «Dnepr Cup»

Юні ватерполісти Харківщини успішно виступили на «Dnepr Cup»З 5 по 9 січня 2018 року в місті Дніпро відбувся VI міжнародний юнацький турнір з водного поло «DneprCup»серед спортсменів 2004 року народження та 2006 року народження і молодше, на якому харківські команди здобули золоті, срібні та бронзові медалі.

Участь в змаганнях команди з Дніпра, Харкова, Києва, Одеси, Маріуполя, Львова та гості з Молдови. Харківщину представляли вихованці МСДЮСШОР з водних видів спорту Яни Клочкової – команди «Овіс» та «Персей».

Кращий результат харківські ватерполісти показали в молодшій категорії. Команда «Персей», виграв усі п’ять матчів, здобула золоті медалі. Друге місце в цій віковій групі посіла команда з Дніпра, а замкнули трійку призерів юнаки зі Львова.

В старшій віковій категорії (2004 р.н.) харківська команда «Овіс», вигравши три матчі, та програв два, посіла друге місце. Їх земляки з команди «Персей» стали бронзовими призерами. Переможцями в цій віковій групі стали господарі турніру – команда СДЮСШОР ДНУ Дніпро.